Міокардит, аритмія

5 лютого 2024 р.

Пан Ігор перехворів вірусним запаленням легень з міокардитом і як наслідок тепер має постійну аритмію. Просить поради, які рослини та ліки з них можуть допомогти, та чи можна вилікувати аритмію.

Щоб внормувати пульс, не було аритмії, в «Зеленій планеті Земної» передусім застосовуємо фітокомпозицію НОРМОПУЛЬС. Однак, це симптоматичний засіб, який поліпшує мікроциркуляцію і метаболічні процеси в серцевому м’язі, усуваючи таким чином екстрасистоли. Таких екстрасистол за хвилину буває кілька (або кілька на добу) — це коли стукне серце, заб'ється, а потім завмирає.

Надійно позбутись аритмії можна, лише вилікувавши основне захворювання. Часто буває потрібно, щоб кардіолог працював разом з ендокринологом, а інколи й пульмонологом (легеневим лікарем), бо можливо легені не дають достатньо кисню для організму.

Бачу на практиці, що найчастіше аритмія буває від порушеної функції щитовидної залози, її гіпоплазії, тобто зменшення. Від цього страждає серце, оскільки щитовидна залоза сильно впливає на нервову систему, яка регулює роботу серця. Також радимо обов'язково при аритмії фітокомпозицію НОРМОСТРУМ (де «струм» — це щитовидна залоза), щоб відновити і покращити функцію щитовидної залози: тоді у людини нервова система буде спокійна і сон гарний. І тоді не буде порушення серцевого ритму.

У пана Ігоря після міокардиту напевне ослаблений серцевий м'яз. «Зелена планета Земної» в такому випадку радить цілющу композицію з лікарських рослин МІОКАРДИН, яка поліпшує скорочувальну функцію міокарда, заспокоює серцебиття, усуває біль в області серця, задуху, запаморочення, шум у вухах, нормалізує тиск, поліпшує загальне самопочуття.

Залиште свій коментар