Підводить печінка

19 грудня 2023 р.

Печінка є життєво необхідним органом. Вона виконує захисні, знешкоджувальні, очисні, ферментативні та видільні функції, спрямовані на підтримання діяльності нашого організму; бере участь у процесах травлення, кровотворення, білковому, вуглеводному, жировому, мінеральному обмінах, обміні вітамінів. Кажуть, що від печінки залежить нормальний перебіг не менш ніж 500 біохімічних функцій.

Цей орган доволі стійкий, бо має здатність до постійного відновлення своїх клітин і їхньої діяльності, але попри це теж хворіє. Інколи буває важко зрозуміти, коли починаються проблеми, бо ми відчуваємо біль або інші виразні симптоми вже далеко не на початковій стадії.

Оглядаючи пацієнтів в Здравницях «Зеленої планети Земної», чи не в кожного починаємо курс оздоровлення з печінки. Ми маємо для цього достатньо ефективних рослинних композицій: ГЕПАХОЛ, ГЕПАХОЛ-2, ГЕПАХОЛ-3, ГЕПАТИН.

* * *

Багато запитань щодо лікування печінки отримуємо на прямих телеефірах, на сайті, в ютубі і фейсбуці. От наприклад, пані Любов запитує, що можемо порадити в разі гепатиту С.

Шановна пані Любо! Хоч гепатит С є складною і небезпечною хворобою, наші пращури віднайшли помічну рослину, яка так і називається: гепатіка, Hepatica nobilis . Це печіночниця звичайна, або підліски звичайні. Вона квітує гарними блакитними чи фіолетовими квітами рано навесні, навіть до появи листя. Спочатку збирати треба квіти, а потім її трійчаті листочки. Ними повністю виліковується гепатит С. Але є багато інших рослин, що лікують печінку й вірусні захворювання. В «Зеленій планеті Земної» застосовуємо фітокомпозицію ГЕПАТИН, яка дуже ефективно допомагаю впоратись із цією хворобою.

* * *

Пан Андрій цікавиться, чи можна пити сік гарбуза, якщо є камінь в жовчному міхурі (приблизно 1,5 х1 см).

Шановний пане Андрію, можете сміливо вживати гарбузовий сік — він допомагає печінці працювати, продукувати жовч, виконувати жовчогінну, очисну і кровотворну функцію. Коли циркуляція жовчі нормальна (немає застою), то жовч не гусне, і пізніше з тої загуслої маси не утворюються камінці. Але насамперед треба визначити, які солі утворили ці камінці, чи то лужні чи то кислі, урати чи оксалати. Втім, сік гарбуза в будь-якому разі допомагає печінці і жовчному міхуру добре працювати. У випадку застою жовчі утворюється так звана замазка — дуже густа жовч. Якщо пити гарбузовий сік, ця замазка виходить зеленими згустками, що запобігає утворенню каменів.

Сік гарбузовий дуже помічний і для сечостатевої системи, якщо там утворюється і відкладається пісок або камінці.

* * *

Пан Петро запитує, чому дружині не допомагає лікування? Вона не може вилікувати дискінезію жовчних протоків, хоча дуже довго приймала ГАСТРОТОН, ГЕПАХОЛ, ГЕПАХОЛ-2, ГЕЛЬМІН, ГЕПАХОЛ-3, ЗОЛОТНИК, НЕВРОЗАН.

Шановний пане Петро, насамперед треба знайти причину, чому печінка не виконує свою жовчотворну функцію, чому вона не може розрідити жовч. Так буває, коли людина споживає якісь продукти, котрі шкодять печінці, наприклад, алкоголь чи якісь токсичні хімічні препарати. Це можуть бути навіть деякі рослини. Зокрема, дуже шкідливий для печінки чистотіл — він містить 21 алкалоїд, тобто 21 отруту, і може спричинити навіть цироз. Можливо, печінка страждає від паразитів, наприклад, лямблій, і тоді варто спочатку поприймати ГЕЛЬМІН. Я б радила прийти на особистий прийом, щоб з’ясувати достеменно, чому в дружини печінка така «вперта» і не хоче чи не може працювати повноцінно.

Залиште свій коментар