Корзина
Ваша корзина пуста.

Подбаємо про ноги

17 декабря 2023 г.

Проблеми з ногами мають багато наших пацієнтів. Хтось вже зовсім ходити не може, а в когось тільки-но з’явились перші натяки на майбутні хвороби. І не треба чекати погіршення стану. Якщо, скажімо, підошва ніг коле, як у пані Галини, то вже час щось робити.

Підошва ніг коле тоді, коли відкладаються уратні солі або оксалати. Можливо вже починається подагра. Тоді пече, болить, коле, навіть вночі. Важливим лікувальним фактором є дієта. Це суворе обмеження чи виключення м’яса, риби, морепродуктів, особливо копчених, какао, алкоголю, продуктів з доданою фруктозою, меду. Також не радимо вживати щавель, ревінь.

В «Зеленій планеті Земної» пропонуємо ПОДАГРИН. Добре допомагає чай: по 2 частини листя смородини і суниці лісової чи городньої, 1 частина споришу. Ще потрібен НЕФРОЛІК, щоб нирки працювали і виводили зайві солі, і врешті налагодився сольовий обмін. Порушення роботи печінки призводить до збільшення концентрації сечової кислоти в крові, тому цей орган обов’язково треба лікувати при подагрі.

У пані Лідії після хіміотерапії дуже терпнуть підошви, бо хімія спалила капіляри. Чи можна їх відновити?

Відновити можна, але треба почати з того, чи вистачає крові для живлення організму. Тому насамперед важливо, щоб запрацювали кровотворні органи: печінка, селезінка, кістковий мозок. Треба дотримуватись здорового способу життя і спробувати відновити капіляри за допомогою рослинних ліків. Для відновлення капілярів в «Зеленій планеті Земної» є фітокомпозиція ВАЗОНОРМ. Щоб швидше йшов процес відновлення, швидше перестали терпнути підошви, до лікування треба додати повноцінну їжу, багату на поживні і корисні складники. Також добре насичувати організм (кров) киснем: гуляти,  робити дихальні і легкі фізичні вправи на свіжому повітрі. Фізичні вправи і легкий масаж кінцівок також покращать кровопостачання до них.

Оставьте ваш комментарий