Зображення Подагрин

Подагрин

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Подагрин застосовується при подагрі. Гострий напад цього захворювання характеризується різким болем, гіперемією, набряком суглобів, підвищенням температури тіла, загальною слабкістю тощо. У хронічному стані подагричного артриту ці симптоми згладжені. Але внаслідок прогресування хвороби утворюються стійкі деформації суглобів та подагричні вузли у м’яких тканинах (тофи). Найчастіше локалізуються подагричні вузли в суглобах гомілки і ступні (суглоб великого пальця). Клініка подагри розвивається внаслідок порушення сечокислого обміну та відкладення солей сечової кислоти (уратів) у тканинах суглобів і розвитку запального процесу. Подагрин налагоджує сольовий обмін, має протизапальну і знеболювальну дії, виводить урати і відновлює функцію уражених суглобів. А якщо із уратів утворились камінці, Подагрин подрібнює їх і виводить з організму.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: трави гірчаку пташиного – 6 мл, листя суниці – 6 мл, плодів шипшини – 6 мл, листя смородини – 6 мл, бруньок берези– 6 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Запальні процеси сечостатевої системи. 2. При подагрі та інших захворюваннях, пов’язаних із надлишком сечової кислоти в організмі. 3. Налагодження сольового обміну в організмі. 4. Сечокам’яна хвороба, сечокислий діатез. 5. Ацетонемічний синдром (недіабетичний кетоацидоз) у дітей з нервово-артритичним діатезом.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. При загострені захворювання – по 5 крапель кожні 1-2 години. На початку прийому Подагрина можливе загострення на короткий час. У такому випадку додається Артритан, або Ревматин і застосовуються частіше, дрібними дозами по 3 краплі через 1-2 години. Для повного одужання Подагрин потрібно приймати з Нефроліком або Гломераном.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.