ПРИПРАВИ ПРОТИ ПАРАЗИТІВ

30 марта 2021 г.

Сьогодні пропоную поговорити про приправи. Точніше, про те, як вони допомагають боротися із небажаними  «квартирантами» у нашому організмі.

Почнемо із фенхеля. Його насіння, особливо із коріандром, сприяє травленню і активно виганяє паразитів. У моїй практиці були випадки, коли у жіночих молочних залозах локалізувалися паразити під виглядом новоутворень. За допомогою насіння фенхелю ті паразитарні утворення зникали. А допоміг мені у цьому випадок. У породіллі майже не було молока. Лікарі пояснювали, що послаблюють лактацію пухлини у молочних залозах. Я порадила мамі пити відвар сиру ( творога) і додавати багато насіння фенхелю., як сильного молокогінного засобу. За три тижні лактація відновилася – утворення зникли. Потім у лабораторії підтвердили глистну інвазію у тканині молочної залози. Це було понад 30 років тому. Однак той випадок допоміг мені практично рятувати жінок від аналогічних «лжепухлин» у молочних залозах.

Фенхель – це, по суті, солодкий кріп. Проти паразитарний діючий засіб на травну, сечовивідну, нервову системи. В основному, як я вже згадувала, користуються насінням. Хоча і солодкувата молода зелень часто додається до салатів та інших страв.

Якщо за допомогою фенхелю потрібно очистити дітородні органи, то насіння змішують із коріандром (1:1).

Але ж, як багато приправ до різних страв є не тільки очищенням організму від багатьох недуг і навіть дуже серйозних.

Кінза (коріандр посівний) – так називається ця чудова, знайома вам зелена рослина. Особливо широко застосовується як протипаразитарний засіб на Кавказі. Використовують як приправу. Запах зелені дещо специфічний, але її полюбляють додавати до м’яса, салатів, перших і особливо других страв.

Кориця. З давніх давен завозили її до нас. Використовували як моноприправу. А також у поєднанні з перцем, полином, гвоздикою, іншими травами. Вона не втрачає своєї протигельмінтної дії і в гарячому перевареному вигляді. Часто порошок цейлонської кориці з кефіром застосовують гіпертоніки для нормалізації підвищеного тиску.

Оставьте ваш комментарий