Водохреща

19 января 2020 г.

Святая вода

Перші згадки про цілющі властивості води, взятої на Водохреща з’явилися більше тисячі років тому. Як відомо, пращури українців ще до прийняття християнства святкували взимку свято Водохреща.

Утім, чи існує так званий «феномен свяченої води»? Її здатність довго не псуватися багато хто пояснює іонами срібла, які, як відомо, згубно діють на мікроорганізми, а також тим, що вода у водоймищах набирається в зимовий час, коли кількість мікроорганізмів мінімальна. Але сучасна людина, яка звикла одержувати наукові пояснення явищ природи, не може задовольнятися лише цим поясненням феномена Водохресної води.

За даними деяких наукових досліджень, оптична потужність Водохресної води вища, аніж води з тих же джерел у інші дні. Деякі «особливі» властивості свяченої води учені пояснюють особливостями магнітного поля нашої планети. Адже цього дня поле ніби відхиляється від норми, вода на планеті намагнічується. З чим пов’язані ці зміни – невідомо.

Деякі вчені роками доходять висновку, що зміна в її структурі відбувається під впливом потужного позитивного енергетичного заряду. Те, що вчені називають «енергетичним зарядом», а церква «благодаттю», при освяченні впливає на структуру води за допомогою певних звукових вібрацій або молитви – говорять учені.

Але ж люди вірять, що якщо 19 січня рано-вранці взяти воду чи то з крана, чи з струмочка, чи з криниці, чи з церкви, – вода впливатиме на організм однаково: майже миттєво та сильно. Тобто вода одразу нібито оздоровлює організм.

Загадки води, взятої на Водохреще, остаточно не вивчені, і дослідникам, схоже, ще не скоро вдасться розгадати їх. Свячена вода не проходила наукові дослідження, яким піддають лікарські засоби, і ніяких медичних висновків про властивості цієї води поки немає. Але є багатовіковий досвід величезної кількості людей. І, напевно, не так важливо що виліковує: сама вода чи тверда віра у те, що це їй допоможе. Головне ж – результат!