Корзина
Ваша корзина пуста.

Святкуємо, любимо, надіємось, віримо!

23 декабря 2022 г.

Пишаюсь нашим народом, нашими людьми! Навіть дитина вам скаже не задумуючись: «Я українець — я не боюся!». Нема електрики — поставили генератори, нема інтернету — знайшли вільний вай-фай, нема води — набрали в бюветі чи річці, нема опалення — вдяглися тепліше. І свят в нас ніхто не вкраде, не змусить ходити сумними і похмурими. Наші воїни і в цьому приклад для всіх нас: вони заряджають і надихають хоробрістю, відданістю рідній землі, оптимізмом попри все, навіть під обстрілами і в холодних окопах. І весь цивілізований світ у ці свята з нами: лунає наш «Щедрик» всюдине лише як символ свята, а й на знак солідарності з Україною. Ми сильні всі разом і попереду в нас перемога!

 

Отож вітаю всіх незламних українців з Різдвом! Хтось святкуватиме його разом з європейцями 25 грудня, а хтось зустріне Святий вечір в січні — з часом знайдемо порозуміння і в цьому.

Але ми єдині в прагненні світлого щасливого майбутнього, ми будемо йти тільки вперед і ніхто не поверне нас у темряву середньовіччя. Ми неодмінно здобудемо перемогу, відбудуємо країну, зробимо її сучасною — країною двадцять першого сторіччя.

А зараз навіть без світла й інтернету Різдво залишиться Різдвом — святом світла, любові, надії та віри. Віфлеємська зірка в темряві сяятиме ще яскравіше, а народження маленького Ісуса знов нагадає про вічне відродження життя і добра.

Присвятіть цей час дорогим людям: дітям, онукам, батькам, близьким і рідним. Спілкування — це великий скарб! І щоб ви не робили разом — грали в ігри, вигадували фантастичні історії, малювали, плели, вишивали, розгадували кросворди та головоломки, своїми руками робили для дому корисні та гарні речі, готували щось смачненьке — він на все життя буде освітлений теплом і любов’ю.

З Різдвом Христовим!

Оставьте ваш комментарий