САНАТ лікує не тільки невралгію

29 грудня 2022 р.

Часто приймаючи людей в Здравницях «Зеленої планети Земної» доводиться не тільки діагностувати, консультувати, а ще й лікувати.

Приходять люди старшого віку. Скаржаться на те, що дуже болючий поперек: в крижах болить, ногу тягне. Це не дивно, коли в попереку затиснуті нерви і судини, нирки — одна вище, друга нижче. Печінка збільшена, отже, права нирка пішла вниз. Шлунок ще тримається, тож ліва нирка поки на місці, але в ній кісти утворились. Тому тягне ногу, болить поперек.

Щоби швидко допомогти своїм пацієнтам, беру зовнішній засіб «Зеленої планети Земної» САНАТ, і починаю натирати болюче місце. САНАТ спочатку грію в руці і потроху струшую, бо він густий і твердий. Коли засіб стає рідкий, беру його на руку і починаю втирати в шкіру де болить, упродовж приблизно 2 хвилин.

Засіб добряче пече — мені про це часто кажуть. Хтось скаржиться, що пече дуже, а потім такий задоволений! Той, хто вже обізнаний, терпить, тому що ця процедура добре усуває біль. Тепло розливається по тілу, ноги відпускає. Після того як втерли САНАТ у шкіру, це місце треба вкутати. І поки хворий сидить у Здравниці, в нього відпускає ногу, зникає біль у спині. Сюди йшли шкутильгаючи, а додому вже рівненько.

Раджу зробити ще кілька таких процедур і вдома, не лінуватися, дбати про ноги. Незабаром людина й забуває про те, що тягло ногу, може не тільки ходити, а ще й танцювати.

Але вилікувати ноги так просто не завжди виходить. Якщо ногу лікують, а нічого не допомагає, то причина в нирках. Коли нирки хворі — відкладаються солі, виникають грижі; через затиснуті солями судини не може циркулювати нормально кров, через ущемлений хребцями нерв скаржаться, що тягне ногу. «Зелена планета Земної» від цих солей радить фітокомпозицію ХОНДРОЛІК.

Але разом слід обов'язково приймати НЕФРОЛІК для оздоровлення нирок. Бо якщо нирки працюють нормально, не накопичуються зайві солі. Не буде остеохондрозу, не буде подагри, не буде оксалатурії, тобто відкладення солей-оксалатів в усьому організмі (в судинах, кістках, суглобах). Не можна також переохолоджувати спину, підставляти її вітру, морозу, холоду. Нирки мають бути в теплі, тоді будуть працювати нормально.

Однак, для лікування нирок може знадобитись чимало часу, а допомога від болю потрібна негайно. Самедля швидкої допомоги і радимо застосовувати САНАТ. Цей чудовий засіб лікує не тільки ту невралгію, біль, який виникає в суглобах, хребцях від затиснутих нервів. Він допомагає і від невралгії, спричиненої герпесом (так званим «оперізуючим лишаєм»): змащувати уражені місця слід вже тоді, коли зникла висипка.

Взагалі показанням для застосування САНАТУ є також застій, порушення мікроциркуляції, запалення, невралгії і неврити різної локалізації, що виникають в разі міозиту, артриту, радикуліту, бурситу, тендовагініту. Засіб добре прогріває, знімає запалення та спастику м’язів, допомагає під час реабілітації після перелому та інших травм, рухових порушень після інсульту.

САНАТ добре допомагає усунути головний біль, спричинений васкулітом. Коли від застуди руйнуються маленькі судинки-капіляри в голові, люди страждають від сильного болю на зміну погоди — на спеку або холод.

На шкірі хребта і не тільки бувають червоні цяточки. Іноді кажуть, що це родимки, але це не так. Це теж лопнув, зруйнувався капіляр. Спочатку цяточка червона, а потім стане рудою. Згодом на цьому місці може виникнути папілома або гіперкератоз. Щоб цьому запобігти, теж можна застосувати САНАТ.

САНАТ слід втирати в шкіру голови для того, щоб росло нормально волосся. Процедура відновлює порушену циркуляцію крові, отже й порушене живлення волосяних цибулинок. Надмірне випадіння волосся часто свідчить саме про порушену трофіку волосяної частини голови.

Для лікування мастопатії, лімфаденітів теж можна застосувати САНАТ. Він усуне запалення й відновить мікроциркуляцію в тканинах молочних залоз і лімфатичних  вузлів. Можна прочистити САНАТОМ і закладений ніс — змастити ним шкіру в районі гайморових пазух.

Допоможе САНАТ позбутись вугрів та кліща-демодексу. Засіб проникає вглиб шкіри й добре прочищає закупорені сальні залози й волосяні фолікули, припиняє розвиток там пропіонових бактерій. Таким чином допомагає позбутись вугрів (акне).

Демодекс теж не любить пекучого САНАТУ: засіб припиняє розмноження і поширення кліща в шкірі й на повіках. Але для застосування САНАТУ на очах потрібна допомога консультанта «Зеленої планети Земної». Процедуру треба робити дуже ретельно і обережно.

Залиште свій коментар
Коментарі
19.01.2023 20:23
Наталія

Спасибі за САНАТ