ШИСТОСОМИ ТРАВМУЮТЬ та ІНФІКУЮТЬ ОРГАНІЗМ

10 грудня 2020 р.

Із книжки Провокатори недуг. Шпаргалка

У своїй роботі з людьми я бачу різні пухлинні захворювання, серед яких нерідко трапляються  і гемангіоми – судинні пухлини. Особливо гемангіоми печінки. Вони бувають від десяти до двадцяти сантиметрів. А виникають внаслідок зараження організму паразитом, що зветься ШИСТОСОМА. Це група паразитів двостатевих, і кожна пара за добу викидає від 300 до 3000 яєць. Відкладка яєць відбувається у безперервному процесі. Особливо у нового господаря. Вони накопичуються у судинах, протоках, утворюють варикозне розширення вен, кісти, пухлини.

Забруднення ними відбувається у водоймах, де купаються люди, тварини, щурі. Молоді паразити від шкіри і кишечника кровоносними, лімфатичними судинами через легені і серце потрапляють у печінку. Там виростають до зрілих і паруються. Залежно від виду, мігрують до вен, нирок, сечового міхура до воротної вени, де відкладають яйця. Буває, осідають колоніями у вузьких місцях, утворюючи варикозне розширення вен і вузли.

Шистосоми травмують організм, а водночас, інфікують його мікробами, вірусами, грибками, найпростішими тощо. Внаслідок чого організм отруєний продуктами обміну, розпаду і загибелі. Відбувається повна інтоксикація організму.

Якщо шистосоми уражають шлунково-кишкову систему, то виникає біль у животі. Закрепи чергуються із проносами, є проблеми із жовчним міхуром і товстою кишкою.

У кишечнику ці паразити утворюють сильний поліпоз, кровотечі, метеоризм. Людина худне, розвивається дивертикули ( ущільнення) і може бути непрохідність кишечника. Коли на все це подивляться лікарі, то, звичайно, діагноз – онкологія. Пропонується негайна операція. Та навіть після операції людина – «раковий хворий».

У сечостатевій системі щистосоми призводять до гематурії ( крові в сечі), людина відчуває біль у попереку, у неї неприємності через нетримання сечі, постійна слабкість, алергії аж до ран. У жінок – порушення місячних і викидні. У чоловіків – імпотенція, неповноцінні сперматозоїди. Також призводять до захворювання нирок інфекційного і гідронефроза, що діагностується  лікарями,  як рак. Але зважте, що ці паразити можуть викликати не тільки схожі на онкологію захворювання, а навіть інсульти, інфаркти, туберкульоз і захворювання спинного мозку.

Забруднення цим видом паразита досить поширене. Вам відомо, мабуть, скільки людей страждають на утворення поліпів. Ї оперують, виривають, а вони з новою силою ростуть, як гриби після дощу. А причина ж не так вже й прихована.