Вірусний сезон: він приходить, хоча ніхто його не запрошує

19 жовтня 2022 р.

Проте існує універсальний засіб для оздоровлення та профілактики захворювань, підвищення імунітету. Він допоможе пережити сезонні загострення хронічних захворювань та запобігти інфікуванню вірусами.

Це топінамбур, або земляна груша. Бульби топінамбура продовжують рости до морозів і зберігають свої якості до весни. Восени він доступний свіжим. Можна зробити і запаси на зиму: викопати чи купити бульби, просушити, пересипати сухим піском, зберігати при температурі від 0 до -2 градусів.

Топінамбур лікує серцево-судинну систему, заспокоює нерви, нормалізує тиск, попереджує і лікує цукровий діабет, підшлункову залозу, лікує виразки травної системи, очищує печінку, відновлює зір, забезпечує розвиток корисної мікробіоти, яка регулює роботу імунної системи.

Коренеплід смачний у сирому вигляді: очистити від шкірки, нарізати на зручні скибочки і просто так з'їсти. Це взагалі найкращий варіант вживання топінамбура в їжу.

Для отримання соку кілька бульб потрібно очистити від шкірки, натерти на тертці і віджати. Але в цьому разі ви втрачаєте всю клітковину разом з інуліном — найцінніші складники топінамбуру.

Земляна груша смачна і корисна у салатах з додаванням моркви, свіжого огірка, зелені петрушки, кінзи і кропу. Заправка такого осіннього салату — за вашим смаком.

Дуже ефективно долають віруси та сезонні недомагання фітокомпозиції «Зеленої планети Земної». Тож, ще на старті сезону вірусних захворювань вони мають «оселитися» в вашій домашній аптечці.

В першу чергу це ІМУНАТ — один з найкращих імуномодуляторів рослинного походження.

ВІТАЛОНГ діє як неспецифічний імуномодулятор, підвищуючи можливості імунної системи організму, опірність до гострих та хронічних інфекцій (включаючи вірусні). Стимулює роботу серця, покращує обмін речовин, сприяє нормалізації рівня гемоглобіну в крові. Вживання ВІТАЛОНГУ нормалізує апетит, сон, пам’ять, загальну працездатність, а за рахунок цього справляє омолоджувальний ефект на людей старшого віку (віта — життя, лонг — продовження).

ГРИПОЛІК застосовується у разі захворювання на грип та інші гострі вірусні інфекції, а також для їхньої профілактики.

ВІРУСАН — специфічний противірусний засіб з дією, націленою проти вірусів герпесу (звичайного і генітального герпесу, цитомегаловірусу, вірусу Епштейна-Бар) із яскраво вираженою імуностимулюючою дією.

Засіб із цілющих рослин РЕСПІРАН призначений для лікування гострих респіраторних інфекцій. Найвища активність РЕСПІРАНУ — на початку захворювання. Застосовуючи цей засіб що дві години впродовж першого дня хвороби, її розвиток можна зупинити.

ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ на основі алтеї лікарської має бактерицидну, протизапальну, відхаркувальну дії. Регулює кількість секрету, який виділяють бронхи, покращує реологічні властивості мокротиння, сприяє відновленню мікроциркуляції у легеневій тканині та зменшенню легеневої гіпертензії.

Залиште свій коментар