Як набрати вагу?

12 березня 2023 р.

Як набрати вагу?

 

В «Зелену планету Земної» частіше звертаються з питанням як схуднути, ніж як потовстішати. Але є і такі відвідувачі, які не можуть набрати потрібну вагу. Серед дівчат таких менше, більше хлопців, зазвичай досить високих, 175 см  і вище зростом, які мають мало м’язів і важать десь 55 кг.

Якщо людина вживає нормальну кількість калорій, але має нестачу ваги, причина може буди в хронічному дефіциті якихось окремих речовин: незамінних амінокислот або жирів, вітамінів, мінералів. Тому починати треба з аналізу складу їжі, щоб впевнитись, що він відповідає основним критеріям раціонального харчування.

Якщо людина харчується вдосталь, але має низьку вагу, це означає, що їжа не може нормально засвоюватися. За травлення і засвоєння аліментарних речовин відповідають в першу чергу травна і гормональна системи. Тому обов’язково призначаємо для нормальної роботи шлунка з достатньою секреторною спроможністю і для здоров’я печінки ГАСТРОТОН та ГЕПАХОЛ.

Але якщо ферментативна функція підшлункової залози понижена, то їжа ні перетравлюватись, ні засвоюватись нормально не буде. Тому для покращення роботи підшлункової залози (вироблення травних ферментів та інсуліну) даємо ЗОЛОТНИК. А щоб повністю забезпечити роботу ендокринної системи, додаємо НОРМОСТРУМ для посилення роботи щитовидної залози.

Результатом такого лікування, який я бачу на практиці, стає набір потрібної ваги впродовж 2-3 місяців, людина наливається силою, краще себе почуває, у неї з’являється апетит.

Бувають випадки, коли організм виснажують паразити. Тоді даємо ГЕЛЬМІН — універсальний цілющий засіб від усіх видів паразитів.

Має значення і те, яку їжу людина їсть. Щоб травна система і далі, після лікування, працювала справно, печінка була здорова, в раціоні обов’язково мають бути каші, особливо пшоняна, гарбузова, вівсяна (тільки не геркулес), капуста у всіх видах, цибуля. Корисні  відвари зеленого вівса: 1 ст. л. на 1 склянку окропу, пити по пів склянки, за день можна випити 2 склянки такого відвару. Навесні стане в нагоді спориш: 3 ст. л. або й більше молодого зеленого споришу додайте до будь-якого салату. Розумні господарі і свиням для набору ваги дають спориш, а не гормональні добавки.

Залиште свій коментар