Щоб ноги були легкими і ходили добре

4 березня 2023 р.

Весну відчуває кожне дерево, кожен кущ. Все піднімається до сонечка, поспішає рости. І люди відчувають цю енергію природи, прагнуть нею наснажити свій організм. Це можна і треба робити, але спочатку вивчити ті рослини, якими хочемо лікуватись.

Навесні багато хто скаржиться, що ноги не ходять — тяжкі, незграбні. Ми їм радимо не ліки «від ніг», а ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ. Всміхаються з недовірою: ноги болять, а ми радимо ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ! Жартують: «Хворий на голову, а ноги лікує!». Ти ми знаємо, що робимо.

Внаслідок ковіду в людей постраждала вся дихальна система, а особливо легені. Ми бачимо, що легені збільшені, є застій лімфи, рубцювання тканини. Буває що самого ЛЕГЕНЕВОГО БАЛЬЗАМУ не досить. До курсу лікування слід додати СПАЙКЕЛАН і СПОЛУТКАН, щоб оздоровити сполучну тканину і запобігти виникненню пухлин в легенях.

Часто підсилюємо їх потужною фітокомпозицією ФТИЗОЛІК, яку зазвичай використовуємо для лікування туберкульозу легень.

Всі ці рослинні ліки допомагають вичистити дихальну систему, нормалізувати стан легень, аби не було тяжких наслідків.

А як же хворі ноги пов’язані з легенями? М’язи слабкі і ноги тяжкі, тому що не надходить туди кисень. Отже, легені погано працюють, тому й починаємо з лікування легень, які дадуть кисень. Коли немає кисню, живлення, руйнуються еритроцити, ноги не те що слабнуть, а відмирають їхні тканини.

До курсу лікування людей, які скаржаться на ноги, часто додаємо ВЕНОЛІК, а в разі цукрового діабету ДІАМАНТ. Просимо не вживати цукор, бо судини страждають від високого рівня цукру в крові. Для маленьких судинок-капілярів, які виконують дуже важливу роль в кровообігу, додаємо ВАЗОНОРМ, а курцям з облітеруючим ендартериїтом ще й СУДИННИК.

Якщо людина сумлінно прийматиме такі ліки, ноги будуть ходити добре. А якщо зібрати і правильно застосувати ранні рослинки — здоров’я буде ще міцнішим.

Серед перших збираємо квіточки підбілу звичайного, мати-й-мачухи, а в травні — листочки. Рослинка теж добре допомагає всій легеневій системі.

В Карпатах всі пригірки всіяні сонячними квітами первоцвіту весняного, примули. В двох листочках — добова доза вітаміну С.

В березні-квітні в лісі зацвіте медунка лікарська. «Легенева трава», пульмонарія, відновить легеневу тканину, а разом і кровотворні органи: печінку, селезінку, кістковий мозок, добре почистить кров.

Залиште свій коментар