Зі світлом подвигів духовних

29 березня 2023 р.

Триває Великий піст.  «Настановивши себе на подвиги духовні, очистимо душу, очистимо тіло, стримуймося як у їжі, і від усяких пристрастей, задовольняймо дух добрими ділами, примножуючи їх з любов’ю», — йдеться в молитві перед духовним мандруванням.

 

Цей рік показав, що духовні подвиги і добрі справи всього нашого народу, українців усіх національностей і віросповідань, дозволяють тяжко, але впевнено торувати шлях до Перемоги. Не лише в піст, а щодня. Ми запалюємо світло своєї душі і з ним долаємо темряву і лютого ворога. Це світло любові до Бога, до людей, до нашої стражденної  України.

В дні посту лише обмежувати себе в їжі та розвагах важитиме небагато без іншої, духовної, складової. Та насичені «живою», корисною їжею і їжею духовною — молитвою, спілкуванням з Богом — ми відновлюємо свою справжню природу, починаємо жити справжнім життям. Здорове тіло і піднесений дух здолають усі спокуси і перешкоди на шляху.

Підтримаймо один одного теплим розумним словом, світлою посмішкою, впевненістю і надихаючим прикладом у добрих справах. Лише так, усі разом, здобудемо перемогу.

Залиште свій коментар