Корзина
Ваша корзина пуста.

Афти і шлунок

2 июля 2022 г.

Мені написали такого листа: «Проблеми у дитини на слизовій оболонці ротової порожнини. Виникають ранки, дуже болючі. Дівчинка, якій 9 років, і так худенька, бліда і з поганим апетитом, а тут ще їсти не можна. Дуже болять ці ранки у роті. Були у лікаря. Вона подивилася і сказала — мабуть це афти. Виписала полоскання, яке не тільки не допомагає, а стало ще гірше. Допоможіть моїй Улянці. І що таке Афти?»

Шановна пані Вікторіє! Афти — це захворювання слизової оболонки ротової порожнини. Починається воно з утворення пухирців, наповнених прозорою рідиною. Вони швидко лопаються, і на тих ділянках виникають виразки слизової оболонки. Вони червоні, іноді навіть некротичні, і дуже болючі. Вочевидь, дівчинка перехворіла на вірусну хворобу, додались ще якісь чинники й інші мікроби — і спричинилось афтозне утворення.

Ця хвороба ефективно лікується лікарськими рослинами, які мають протизапальну, противірусну дію і сприяють відновленню слизової. До них належать — ромашка лікарська, звіробій звичайний, миколайчики польові, нагідки. Коли зацвітає бузина чорна, треба зібрати її квіти і листя. Ще краще допомагає фіалка триколірна (братики), а також іван-чай (хаменерій вузьколистий). Можна робити настій сухих або свіжих плодів чорниці звичайної. Всі ці рослини слід заварювати окропом: 1 ч. л. сировини на склянку окропу. Пити настій за 20-30 хв. по чверті склянки 4 рази на день. Тими самими травами радимо робити полоскання рота: 1 ст. л. на склянку окропу.

Проте трави ще маєте назбирати, а дівчинці боляче зараз. Тож не зволікайте, зверніться в «Зелену планету Земної» і візьміть зовнішній засіб СТОМАГ. Він дуже сильний, бо зроблений на основі рай-дерева. Ним добре полоскати ротову порожнину, але можна і вживати всередину по 5-10 крапель.

СТОМАГ разом і шлунок пролікує. Часто нагадуємо, що рот — це дзеркало шлунка. Тож усілякі болячки, запалення виникають передусім тоді, коли шлунок атонічний. Апетит в такому випадку нікудишній — діти худі, бліді. І захворювання слизової ротової порожнини повертаються знову і знову.

Тож раджу не лише лікувати афти в дитини зовнішніми засобами, а й лікувати шлунок і загалом травну систему. Аби швидко й ефективно їх оздоровити, слід приймати наступні фітокомпозиції: ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, ВІРУСАН, ГЕЛЬМІН та АЛЕРГІН (вживати по 4 краплі 4 рази на день).

Зовні регулярно застосовуйте СТОМАГ або СВІЖІСТЬ, і нехай Ваша Улянка буде здорова!

Оставьте ваш комментарий