Корзина
Ваша корзина пуста.

Алергія не зважає ні на пору року, ні на вік

7 июля 2022 г.

Дійсно, прояви алергії можуть трапитись будь-коли. Всі рівні перед нею, хоча потерпають переважно діти і молодь.

Щороку під час масового цвітіння рослин тема алергії стає гарячою, топовою у засобах масової інформації. Як тільки дочекались червнево-липневого квітування, у багатьох людей починається алергія на пилок, на запахи рослин. У когось із носа тече, набрякає слизова (кажуть, що з’являється «французький прононс), у когось нестримна сльозотеча, хтось кашляє. Іноді болить голова, буває слабкість, втома, немає апетиту, нудить. Та найбільш яскраві прояви алергії бачимо на шкірі. Висипка, подразнення криком кричать — загляньте всередину свого організму!

Прошу зважити на ці волання і бути уважнішими до свого здоров’я.

Не шукайте алергенів, не боріться з ними, бо вони можуть бути в їжі, в напоях, в повітрі, в усьому навколишньому середовищі — в рослинах, тваринах, у квітах.

Алергенів мільйони в усьому! І щоб усунути їхній негативний вплив, потрібно взагалі відгородитись від усього світу і жити в цілковитій ізоляції. Але навіщо?

Не всі реагують на алергени, отже причина в самій людині. Якщо печінка виконує свої функції, в тому числі і протиалергійну, якщо шлунок працює нормально (а від нього залежить стан печінки), алергії немає.

На запахи квітів, трав часом болить голова — отже, хвора підшлункова залоза. В цьому випадку потрібно нормалізувати ферментативну функцію золотника, який малий, та дорогий. За багато десятків років я впевнилась, якщо відшукати причину, і вилікувати її, від алергії можна позбутись взагалі, й не страждати на неї щороку, або і частіше. Доводять це тисячі хворих, зцілених від алергії. Їм допомогли засоби з рослин: ГЕПАХОЛ (для печінки), ГАСТРОТОН (для шлунку) і АЛЕРГІН (усуває прояви алергії).

Дітям і дорослим, у кого є паразити (вони також спричиняють алергію), додаємо ГЕЛЬМІН. І щоб нормалізувати роботу підшлункової залози — ЗОЛОТНИК.

У кожного по своєму проявляється алергія. Зважаючи на індивідуальні покази, до комплексного лікування слід долучити НОРМОСТРУМ і НЕВРОЗАН (якщо нервова система дуже чутлива, безсоння й аритмія), холодні руки — СУДИННИК.

Наші фітокомпозиції ми зі співробітниками «Зеленої планети Земної» готуємо своїми руками із зібраних нами рослин. Тому вони такі ефективні, і тому я можу щиро казати: «Врятуйте себе і своїх дітей від алергії!».

Заради вашого здоров’я працює усе наше підприємство: відкриті Здравниці, їхні адреси є на нашому сайті і фейсбуці, надають поради телефоном лікарі-консультанти. Для тих, хто не може особисто звернутись у Здравницю, надсилає фітокомпозиції Новою поштою інтернет-магазин. Ліки всіма силами утримуємо від подорожчання. Весь колектив щиро прагне допомогти вам та вашим родинам і бажає всім міцного здоров’я.

Оставьте ваш комментарий