Корзина
Ваша корзина пуста.

Чим лікувати панкреатит?

28 октября 2023 г.

Пані Ольга, як і багато прихильників природолікування, просить трохи розповісти про панкреатит.

Підшлункова залоза, або золотник, — дуже чутливий орган. Золотник малий, та дорогий, і дуже багато важить для травної системи. Нормально працює травна система — весь організм в порядку.

В осінньо-весінній період, через неправильне харчування, напружену нервову систему залоза запалюється, тобто виникає панкреатит. Порушується її травна функція, бракує ферментів, які разом із шлунковим соком і жовчу з печінки перетравлюють їжу.

Через нетравлення голова може боліти у скронях. А коли ферментативна функція відновлюється, травлення стає нормальним, з  кишківником порядок — нема ні закрепів, ні проносів, не болить голова, нервова система спокійна.

Часто захворювання підшлункової залози супроводжуються гастритом, гастродуоденітом. Навесні або восени особливо слід берегтись тим, хто має хронічний панкреатит: відчуває так званий «голодний біль» в районі сонячного сплетіння. Вранці встала людина — там смокче, болить, водички випила чи щось з'їла, перестало смоктати. І якщо не лікувати підшлункову залозу, то може відкритись виразка дванацятипалої кишки.

В «Зеленій планеті Земної» панкреатит лікуємо цілющою фітокомпозицією ЗОЛОТНИК.

Допоможе працювати підшлунковий залозі всім відомий кріп. Саме тому наші пращури щодня клали його до борщу, до супу, до юшки — до всіх перших і до других страв також. А коли болів живіт, здувало (були вітри) через порушену функцію підшлункової залози, то робили «кропну воду».

Коли підшлункова болить, є пронос, застосовували сухоребрик: 1 ст. л. заварити у склянці окропу, можна додати ще кропу.

Всі ті висипи, які виникають у людини у верхній частині організму (на руках, на ліктях, на голові — є псоріаз, вітиліго тощо) — теж від підшлункової залози. В такому разі помічним буде пастернак.

Підшлункова також є ендокринною залозою, незамінною частиною нашої гормональної системи. Якщо її гормональна функція дала збій (встаєте вночі мочитись, хочеться пити, шкіра суха, зір слабне, коси падають), тоді слід приймати фітокомпозицію ДІАМАНТ (зазвичай до їди, а і після — ЗОЛОТНИК).

Таким чином відновлюємо всі функції підшлункової залози.

Оставьте ваш комментарий