Болять коліна

29 жовтня 2023 р.

Пані з м. Рівне має таке запитання: «В чоловіка зношується колінний суглоб. Йому пропонують заміну».

Колінний суглоб болить найчастіше тоді, коли він був травмований. Ми іноді й не пам’ятаємо, що колись на ковзанах катались і впали, коліно одразу не пролікували...

А для того, щоб не було подальших ускладнень після забиття, я завжди вчу взяти йод, намазати коліно, а потім бинт або бавовняну чи лляну тканину намочити в горілці і зверху покласти як компрес. Все минеться — синців не буде, болю не буде і ускладнення після травми теж не буде.

Якщо коліно було травмоване і болить, ви відчуєте, як воно тріщить, коли його трошки похитати, а під коліном намацаєте гульку. Це кіста Бейкера, яка часто виникає після травми. Лікарі кажуть, що її треба оперувати.

В «Зеленій планеті Земної» намагаємось врятувати людину від операції. Цілющу фітокомпозицію АРТРИТАН радимо, щоб не боліло коліно, БУРСИН — щоб вилікувати суглобову сумку, КІСТОЛІК лікує кісту.

Та обов'язково треба пити НЕФРОЛІК або ГЛОМЕРАН, щоб працювали нирки. І натирати колінний суглоб зовнішніми засобами: РОЗТИРАННЯМ і САНАТОМ. За тиждень-два можна вилікувати коліно.

Буває, що колінний суглоб зношується, тобто руйнується хрящ, і лікарі пропонують заміну всього суглоба. Проте, навіть у такому складному випадку його можна відновити рослинними засобами.

Коліно дуже болить, коли стирається суглоб, його хрящова прокладка — кістка об кістку треться. Це страшний біль, бо страждають нервові волокна і судини. Щоб цьому запобігти, треба вживати колагени, які відновлюють хрящ. Вони є в холодці: ніжках, вухах і реберцях, подібні речовини містяться у ягодах смородини, агар-агарі.

Коли вживаєте ці речовини, радимо пити мінімум півтора літра води на добу, щоб їхня дія була більш ефективною.

 

У Дмитра з Млинівщини теж дуже болять ноги, хвороба дала ускладнення на коліна. Йому поставили рік тому діагноз: «туберкульоз третього відділу хребта». Дуже важко ходити, швидко втомлюється, сил немає. Дали другу групу інвалідності.

Всі добре знають про туберкульоз легень. Але може бути туберкульоз кісток, м'язів і всіх органів. З таким складним захворюванням радимо прийти на консультацію до найближчої Здравниці «Зеленої планети Земної». Фахівці порадять, що і як робити вдома, призначать ліки від туберкульозу, ліки для зміцнення кісткової тканини і хрящів. Відповідно подбають, щоб нормально працювали легені, бо буває, що хвороба починається саме з легень. Легені не дають нормальної кількості кисню, і від того страждають всі тканини.

Залиште свій коментар