Корзина
Ваша корзина пуста.

Чим лікувати вушка?

21 июня 2024 г.

Пані Наталя питає, чим лікувати вушка у півторарічної дитини. Вже пів року не можуть її вилікувати — ні крапельниці, ні інші ліки не допомагають.

Коли в дитини болять вуха, то треба лікувати трійцю органів в сукупності: вухо, горло і ніс. Якщо в носі є запалення, то й вуха болять. Горло також прямо пов’язано з вухами. І інфекція може циркулювати між цими органами.

Лікуємо це так. Даємо краплі НАЗАЛІК закрапувати ніс:дітям по 1 краплі в кожну ніздрю 3-4 рази на добу, дорослим — по 2 краплі.

У нас є фітокомпозиція САНОТИТ, яка має протизапальну, знеболювальну, дезінфікуючу та, деякою мірою, антимікробну дії. До її складу входять екстракти плодів лимонника китайського, квіток бузини чорної, коренів солодки голої, кори калини. Радимо її при хронічних і гострих отитах, разом з антибіотикотерапією. Дітям до 5 років її треба давати по 1 краплі кілька разів на день. При її застосуванні вщухає біль, припиняються виділення з вуха, поступово відновлюється слух.

САНОТИТтреба застосовувати разом з РЕСПІРАНОМ, який призначений для лікування гострих респіраторних інфекцій.

В дитинки пані Наталі, очевидно, запальні процеси вже перейшли в хроніку, оскільки тривалий час її ніяк не можуть вилікувати. Отож, можливо, запалення могло перейти і на нерв. Тоді дитина плаче, бо їй дуже боляче, болить голова. В такому разі потрібна фітокомпозиція НЕВРИН, яка усуне запальний процес в нерві.

Коли у дитини сильно болять вуха, а це найтяжчий біль у дитини, то я хочу порадити батькам вигрівати їх. Для цього треба брати мішечок або навіть шкарпетку дитячу, підігріти сіль на сковорідці, насипати туди і вигрівати вухо. Замість солі можна брати чистий білий пісок, іноді користувались і глиною, або ж борошном.

Оставьте ваш комментарий