Ерозійний гастрит і подразнений кишечник

1 травня 2024 р.

Пані Наталя з Костополя питає, чим лікувати ерозійний гастрит і подразнений кишечник.

 

Ерозійний гастрит лікується дуже просто, але треба пролікувати і підшлункову залозу, і сам шлунок. Для підшлункової залози даємо фітокомпозицію ЗОЛОТНИК. А щоб вилікувати гіперацидний гастрит з ерозіями, виразками, щоб не довести до операції, не допустити кровотечі, радимо ГАСТРОУЛЬКАН (де гастро — це шлунок, улькус — це виразка). Вже за тиждень, навіть за кілька днів ви відчуєте полегшення: не буде смоктати під ложечкою, не буде печії, не буде мучити біль, а з часом виразки загояться, навіть рубців не буде.

Але треба знати, що ерозійний гастрит може виникати на тлі як високої, так і низької кислотності шлункового соку. Якщо підвищена кислотність, то дома можна лікувати виразки соком картоплі. Він зменшує кислотність у шлунку і сприяє загоєнню виразок.

Якщо понижена кислотність і є ерозії, запалення слизової оболонки (гастрит, коліт), тоді лікуємось соком білокачанної капусти. Капуста містить протиерозійну речовину, яка гоїть слизову оболонку, тому, якщо є запальний процес в кишечнику, то капустяний сік теж допоможе.

Також у випадку гастриту, виразки, коліту, ентериту, езофагіту можна скористатися насінням льону: 2 ч. л. меленого насіння залити 150 мл окропу, настояти 30 хв., помішуючи на початку, процідити, пити теплий настій ранці натщесерце, а потім 2-3 рази на день за 20-30 хв. до їди. Кожен раз треба готувати свіжий настій. Слиз з насіння обволікає і захищає слизову оболонку від механічних і хімічних подразнень. Він утримується довго і чинить також протизапальну і відновлювальну дію.

Буває таке, що людина не може пити слизистий настій, тоді його можна замінити дуже дрібно меленим на кавомолці лляним насінням: 2 ч. л. перед їдою, запити чаєм чи просто теплою водою. Крім того, насіння льону є дуже корисним для здоров’я загалом і для розвитку корисної мікробіоти в кишечнику.Але в разі подразненого кишківника краще почати саме з настою льону, а мелене насіння вводити в раціон поступово, з половини чайної ложки, а далі керуватись власними відчуттями. Таким чином льон допоможе вилікувати чи принаймні покращити стан і подразненого кишечника.

Залиште свій коментар