Очі сверблять

29 квітня 2024 р.

Глядач в прямому ефірі «Pro здоров’я» каже, що погано став бачити і очі сверблять.

Свербіж очей виникає внаслідок того, що запалилася слизова оболонка — виник кон’юнктивіт. Причиною запалення може бути вірусна чи бактеріальна інфекція, алергія на якийсь подразник. Сухість ока, яка виникає у літніх людей або у тих, хто проводить за екраном багато часу, теж супроводжуються свербінням.

Свербіж викликає і запалення країв повік: блефарит, ячмінь чи демодекоз. Останній виникає через зараження мікроскопічними кліщами, які оселяються в цибулинах вій: шкіра на повіках червоніє, можуть з’являтись білі лусочки, схожі на лупу чи псоріаз. Слизова оболонка ока при демодекозі також деколи подразнюється, червоніє і свербить.

В «Зеленій планеті Земної» є ліки, якими можна вилікувати ці захворювання. Насамперед треба звернути увагу на печінку і шлунок. Якщо працює понижено шлунок, печінка збільшена і не виконує свою очисну функцію, то може погіршуватись працездатність імунної системи в боротьбі з інфекціями, з’являтись алергія тощо.

Ми пропонуємо приймати цілющі фітокомпозиції ГЕПАХОЛ для печінки, ГАСТРОТОН для шлунка та АЛЕРГІН. Є в нас і краплі для очей ПРОЗІР. Вони одночасно покращують зір і усувають запальний процес, який виникає на кон’юнктиві. За допомогою такого лікування вдасться позбутись свербіння очей.

Якщо після зняття запалення зір не відновиться, треба буде обстежити очі, звернувшись до окуліста, бо причин, з яких подає зір, може бути багато. Для лікування очей і відновлення зору ми маємо ЗІРОЧНИК, ЗОРОСАН, ОКОЛІК, НЕВРИН — якою б не була причина погіршення зору, ми допоможемо вам її позбутись.

Залиште свій коментар
Коментарі
06.05.2024 16:04
Наталія

Дякую Наталія Петрівна за ваші рекомендації.                       Дуже хочеться потрапити до вас на прийом, але поки що в Харкові не  можна. Коли дасть Бог вже буде можливо - я записуюсь в чергу.