Головний біль і гіпертонія

24 апреля 2022 г.

«Вдень і ввечері почуваю себе добре, а вранці болить голова — десь отам у потилиці. Тривалий час просто пила пігулку від болю, та й по тому. А коли почала ще паморочиться голова та нудити, а таблетки від болю вже не допомагали, пішла до лікаря. І як сніг на голову — підвищений тиск».

Така чи схожа історія є у багатьох гіпертоніків. До перелічених симптомів можна додати поколювання, стиснення серця вночі, дзвін у вухах, біль в очах та погіршення зору. А початися все могло із тупого болю, важкості в попереку. І ніби було тому пояснення: то попрацювала, то важке піднімала, то протягло десь. Мазі, натирання, компреси — а дискомфорт залишався, бо причиною його були хворі нирки, а не кістки. Замість лікувати поперек, треба було лікувати нирки, тоді б і до гіпертензії не дійшло.

Звичайно, причин гіпертензії є багато: погана робота і стан судин та серця; атеросклероз ниркової артерії та її відгалужень; нервове, фізичне, розумове перенавантаження; порушення в роботі симпатичної нервової системи; гормональні та ферментні порушення (гормонів щитовидної залози, надниркових залоз та інших органів); надмірне вживання цукру або солі; інсулінорезистентність; ушкодження печінки; порушена діяльність кишківника. Але ослаблення роботи нирок — одна з найчастіших причин вторинної гіпертонії.

Щоб ефективно пролікувати гіпертонію, нам потрібно чітко знати, чим вона викликана в кожному окремому випадку. Не пити пігулку, щоб знизити тиск, а лікувати причину!

Якщо вранці голова важка, болить в потилиці, а до того ще болить поперек (біль у крижах), є набряки на обличчі (мішки під очима), втомлюваність — то це яскрава картина хворих нирок.

«Зелена планета Земної» радить в такому стані приймати НЕФРОЛІК, ГІПЕРТАН, СПАЗМІН. Вже за тиждень стане краще, а за 3-4 тижні будете вставати зі свіжою головою, без болю і набряків. А щоб ще швидше нормалізувався тиск і не страждало серце додаємо також СТЕНОКАРД. Як же добре тоді почуваються люди, коли йдуть вгору по сходах, або вирушають в гірський похід! Але щоб серце працювало на «відмінно», не задихалось — йому потрібна нормальна кількість кисню, який надходить з кров’ю.

Якщо печінка збільшена, в ній є застій крові, то її не вистачає для не лише для серця, а й решти органів. Печінці треба допомогти відновити свою функцію: для цього застосовуємо ГЕПАХОЛ. А щоб піднялися на своє місце нирки, які внаслідок збільшеної печінки і атонічного шлунку опущені і не можуть нормально працювати, то до ГЕПАХОЛА додаємо ГАСТРОТОН. Він підіймає шлунок, дає місце ниркам. Ще можна додати НЕФРОПТАН.

Ось так, за допомогою природних ліків, поставили всі органи на місце, допомогли їм повноцінно виконувати свої функції, вилікували їх — і зник настирливий головний біль!

Оставьте ваш комментарий