Кульбаба і в Америці кульбаба

1 червня 2024 р.

Тетяна Федорченко пише, що серце дає збій, є задишка, аритмія, низький тиск та бракує кисню. На тлі гіпотиреозу виникла катаракта, є вже глаукома початкова. Пані Тетяна мешкає в США, хоче придбати книгу Наталі Земної і ліки «Зеленої планети Земної» в Чикаго.

В Чикаго наших ліків немає (поки що), але думаю, що згодом вони обов'язково там будуть. Проте я відвідала багато країн і знаю, де що росте — можу підказати, що можна знайти і в США.

Рослинний світ настільки багатий, що до кожної рослини хочеться схилитись і розказати про неї людям. Нещодавно ми розповідали про стокротки: вони ростуть по всій землі. Люди з Німеччини, Франції, Бельгії розказують, що користуються цією рослиною: готують з неї салати і навіть у поважному віці залишаються стрункими і привабливими. А наші пращури-землероби як тяжко працювали! І відновлювали сили стокротками: заливали кілька листочків звечора перевареною водою кімнатної температури і зранку випивали. Ця рослина здатна відновити порушений обмін речовин, поліпшити пам’ять, врятувати від склерозу, нормалізувати холестерин. Унікальна властивість — відновлювати слизові оболонки всіх органів, що допомагає лікувати легені й дихальні шляхи: 3 ч. л. листя й квітів (порівну) залити холодною перевареною водою, настоювати 3 год., пити 3 рази на день за 30 хв. до їди.

І кульбаби скрізь також багато. Вона відновлює функцію печінки — три основних напрямки її роботи: очисний, кровотворний і жовчотворний.

Мед, зроблений з квіточок кульбаби, лікує бронхіти, бронхіальну астму, всі легеневі захворювання. А здорові легені вже спроможні надати достатню кількість кисню для серцю — і такої задухи людина вже не відчуває. Але якщо понижено працює (як у пані Тетяни) щитовидна залоза, серце може потерпати від аритмії, серцевої задухи, навіть стенокардії. В разі вторинного гіпотиреозу щитовидка збільшується, хоча деколи буває і зменшена, свою секреторну діяльність виконує недостатньо, тому серце дає збій.

А який корисний для серця глід! І в Америці можна зібрати його квіти, листя або гілочки: 1 ст. л. залити склянкою окропу, заварити і пити по чверті склянки 4 рази на день. Якщо сильна задуха і болить серце, то пити по 1 ст. л. кожних 1-2 години.

Глід добре заспокоює нервову систему, дає наснагу серцю працювати, і таким чином оздоровлює людину.

В «Зеленій планеті Земної» людям з такими порушеннями пропонуємо фітокомпозицію НОРМОСТРУМ, яка допомагає відновити роботу щитовидної залози, НЕВРОЗАН — для заспокоєння нервової системи, СТЕНОКАРД — коли є серцева задуха, ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ — для легень. Якщо до цього всього є підвищений тиск, гіпертонія, додаємо фітокомпозицію ГІПЕРТАН.

Відтак серце починає працювати без збоїв, нервова система заспокоєна, людина спить міцно — вночі і вдень почуває себе добре.

Пані Раїса Першина має внучку 11 років. Десь місяць в дитини з’явилася кругом рота жовтизна. Що це може бути, і що робити?

Коли жовтіє шкіра, це завжди вказує на те, що треба рятувати печінку, що вона хвора. Від хворої печінки навіть очі можуть пожовтіти. У дитини вочевидь лямбліозний холецистит. Треба лікувати паразитів. Для цього в «Зеленій планеті Земної» є гарні помічні ліки — фітокомпозиція ГЕЛЬМІН. А до них додаємо ще одного помічника — ГЕПАХОЛ-3. Разом вони допоможуть печінці працювати, очистять її від паразитів, жовчний міхур приведуть до ладу — і жовтизна навколо рота пройде.

Дитині можна полікувати печінку тією самою кульбабою, про яку ми вже згадували. Вона виводить паразитів і допомагає печінці працювати, тонізує шлунок.

Часто бачу у дітей, та й дорослих людей, нездалі, слабкі шлунки. Їхня слизова оболонка запалена, їжа перетравлюється погано, бо кислотність недостатня. Та якщо у весняний сезон кожен день вживати кульбабу, шлунок працюватиме добре, його секреторна діяльність, кислотність буде нормальна. А завдяки шлунку імунітет буде потужний, і весь організм в тонусі.

Білим молочком кульбаби у дитинстві ми прибирали всі бородавки, всі плями жовті й руді: їх ще називають «печіночні плями». Її молочком ще виводили веснянки. Ми ніколи не звертались до чистотілу, знали, що чистотіл отруйний. Він допомагає, але ті отрути всмоктуються навіть крізь шкіру.

А от кульбаба не має таких отрут. Тому і зовнішньо не шкодить, і її можна без вагань вживати в їжу. Кожного сезону ми наполегливо радимо це всім нашим читачам і глядачам. Хоча кульбаба гірка, вона так само й цілюща — великою мірою завдяки гіркотам. Ті гіркоти допоможуть і печінці також.

Про це наступне запитання.

Пан Ілля Трохименко цікавиться, як налагодити відтік жовчі?

Для цього треба вживати гіркоти. У кульбаби вони просто чудові. Налагодять не тільки жовчовідтік, а й печінка буде нормально виробляти жовч, і циркуляція жовчі буде нормальна. А якщо циркуляція жовчі гарна, то застою немає, і камінці у жовчному міхурі не будуть утворюватись.

А от пані Надія Жадан непокоїться, чи підвищуватимуть тиск листя та корінь кульбаби?

Листя і корінь кульбаби необхідно вживати, щоб допомогти працювати підшлунковій залозі. До слова, раджу тим, у кого порушена функція підшлункової залози або вже є цукровий діабет, замість однієї цукерки з'їдати по два листочки кульбаби. Якби в усіх на столі було велике розмаїття страв, приготованих із рослин, то й організм в кожного був би здоровий.

Відомо, що у людей з панкреатитом тиск може бути знижений, а гіркоти, яких багато в кульбабі, допоможуть його підвищити. Боятися цього не слід, якщо вживати кульбабу потроху. Одна столова ложка на склянку окропу, коли робимо настій, або дві-три столових ложки зелених листочків у салаті навряд чи піднімуть тиск. Якщо ваш тиск нормальний або підвищений, не перебільшуйте цієї дози.

Зате в кишківнику буде лад, бо відновиться перистальтика, і печінка гіркоти любить, і нирки також подякують за кульбабу — немає значення, чи мешкаєте ви в Україні, чи Сполучених штатах.

Залиште свій коментар