Корзина
Ваша корзина пуста.

Лікування для пані Людмили

29 мая 2024 г.

Пані Людмила в прямому ефірі запитала в Наталі Земної, як позбутись інсулінорезистентності, жирового гепатозу, гіпотиреозу, вузлового зобу.

Коли є жировий гепатоз, треба в першу чергу оздоровити печінку. «Зелена планета Земної» для цього застосовує фітокомпозицію ГЕПАХОЛ, яка знімає запалення, знеболює, поліпшує вироблення і циркуляцію жовчі, відновлює печінкові клітини. До неї додаємо ЛІПОСАН, який нормалізує обмін жирів, завдяки чому їх надлишок не відкладається у вигляді ліпом в організмі. Поліпшуючи роботу печінки, засіб сприяє цілковитому одужанню від жирового гепатозу.

Часто нагадуємо, що печінку вилікувати можна тільки, якщо шлунок здоровий. Коли порушена його секреторна діяльність, це неможливо. Хворому шлунку допоможе  фітокомпозиція ГАСТРОТОН.

Наслідком жирового гепатозу може бути і ваша інсулінорезистентність. Коли вилікуєте печінку, чутливість тканин до інсуліну відновиться, зможете уникнути ризику цукрового діабету. Але для цього треба позбутись зайвої ваги, налагодити здорове харчування (передусім виключити з раціону біле борошно і цукор), більше рухатись та не палити. Міцний здоровий сон теж є суттєвим чинником одужання. Тому слід звернути увагу на стан щитовидної залози.

Відновлює її роботу в разі гіпотиреозу (коли залоза зменшена, працює понижено) фітокомпозиція НОРМОСТРУМ. Якщо в щитовидній залозі дійсно є вузли, до неї додаємо фітокомпозицію АНТИНОДУМ. Але найчастіше вузлами вважають спайки, їх ефективно розсмоктує СПАЙКЕЛАН.

Коли відновлюється функція щитовидки, людина не пітніє надмірно. В декого руки мокріють, бодай трохи понервували. У жінок в перехідний період руки пітніють вночі, вони почуваються «як риба, викинута на берег». Це теж наслідок порушення функції щитовидної залози. Тоді до НОРМОСТРУМА додаємо ДЕМЕТРУ, і потовиділення повертається до норми, жінка може добре виспатись. А щоб сон був міцний, людина гарно відпочила за ніч і вдень була працездатною, часто радимо приймати НЕВРОЗАН.

Якщо бува руки дуже швидко холонуть, бояться холоду, потрібна фітокомпозиція ВАЗОНОРМ. Людина має постійно дихати, без повітря існувати може хіба що кілька хвилин, бо наші клітини не можуть жити без кисню. Повітря надходить в організм переважно через легені, а кисень до клітини надходить з кров’ю по капілярах. ВАЗОНОРМ дозволяє капілярам добре виконувати свою роботу. Зараз раджу його майже всім, щоб капіляри до кожної клітини доносили поживні речовини і кисень. Тоді лікування багатьох хвороб стає швидшим і ефективнішим.

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
29.05.2024 21:10
Інсулінорезистентність та жировий гепатоз

Доброго вечора.Хочу спитати,а перед лікуванням треба робити очистку організма?