Операція на варикоцеле шкодить потенції

31 березня 2023 р.

Часто чоловіки просять допомогти вилікувати хронічний простатит, варикоцеле та повернути потенцію.

Варикоцеле (від лат. varix — венозний вузол, грец. kele — пухлина) являє собою варикозне розширення вен сім’яного канатика і яєчка. А причиною цього є порушення роботи клапанів, які розташовані у венах. За правильної роботи вони перешкоджають зворотному току крові, а в разі порушення цього не відбувається. Коли підвищується тиск у венах, кров тече у зворотному напрямку, і вени, що оточують насіннєвий канатик, розширюються. Причиною варикоцеле можуть також стати анатомічні особливості, коли артерія здавлює вену, розташовану поряд.

На думку фахівців, від варикоцеле потерпають 10-15% представників сильної статі в усьому світі. Зважаючи на анатомічну будову, найчастіше зустрічається лівостороннє варикоцеле, адже вена правого яєчка впадає в нижню порожнисту вену, а ліва — в ліву ниркову вену. Менш поширене двостороннє варикоцеле, що складає 5 частину всіх випадків хвороби в чоловіків віком від 20 до 55 років. Випадки правостороннього варикоцеле дуже рідкісні: лише 2%.

Не варто панікувати через діагноз «варикоцеле». Фахова терапія дозволить позбутися захворювання у найкоротші терміни. Особливої небезпеки для життя ця хвороба не становить. Проте наслідком може бути чоловіче безпліддя і больові симптоми на подальших стадіях розвитку. Страждають на безпліддя 40% чоловіків з варикоцеле, за вторинного безпліддя — 80%.

Справа в тому, що тиск, який викликає зворотний потік крові, сильно впливає на вени і вони починають розтягуватися. Наскільки — залежить від міцності стінок вен у кожного окремого чоловіка. Однак якими б міцними вони не були, з часом венозна мережа навколо яєчка збільшується і дуже скоро воно опиняється в «павутині» венозних судин.

Це стає причиною порушення терморегулюючої функції мошонки. Яєчко перестає охолоджуватися, а за підвищеної температури, як відомо, сперматозоїди не виробляються. І ось воно — безпліддя.

Варикоцеле призводить до безпліддя ще з трьох причин: в яєчка потрапляють біологічно активні речовини з нирок і надниркових залоз; виникає ішемія яєчка; накопичуються вільні радикали, що ушкоджують тканини яєчка.

На ранній стадії, на жаль, варикоцеле ніяк не виявляється. Зазвичай хвороба починається в період статевого дозрівання практично безсимптомно. Виявити варикоцеле можуть зовсім випадково: наприклад, під час діагностики або планового огляду.

Однак бувають і винятки з правил. Слід негайно звернутися до лікаря, якщо періодично відчувається біль в області яєчка. Він може бути несильним, але тягнучим через тиск крові на стінки вен, і виникає зазвичай у вертикальному положенні або за фізичного навантаження.

Найбільш ефективним методом лікування варикоцеле офіційна медицина вважає операцію. Щоб запобігти безпліддю, нерідко проводять оперативне лікування у дітей та підлітків. Можливо, за наявності болю в області яєчка, чоловічого безпліддя та естетичних дефектів в області мошонки вона необхідна. Але, за спостереженнями фахівців «Зеленої планети Земної», результат нерідко виявляється протилежним.

Внаслідок операції може порушитись кровообіг, зокрема й притік крові до статевих залоз. Через це вони нездатні відповідно працювати, бо немає живлення сечостатевої системи чоловіка. За нашою методикою покращуємо стан печінки (ГЕПАХОЛ), підсилюємо функцію підшлункової залози (ЗОЛОТНИК) і додаємо ВЕНОЛІК для покращення кровообігу. Окрім того, лікуємо запальні процеси усієї сечостатевої системи НЕФРОЛІКОМ, ПРОСТАДЕНОМ і УРОСЕПТОМ.

Залиште свій коментар