Псоріаз

8 вересня 2022 р.

Офіційна медицина вважає псоріаз захворюванням шкіри, ознакою якого є поява на шкірі характерних бляшок.

Спочатку виникають червоні плями, а на них білі луски, тому хворобу і називають «лускатий лишай». В офіційній медицині псоріаз вважається невиліковним — бо причина його невідома, а насправді — не встановлена.

Ймовірними чинниками можуть бути віруси, інфекційно-алергічні фактори, генетичні особливості. Простіше всього написати в діагнозі, що причина в генетиці: захворювання успадковане — отже невиліковне.

В наукових виданнях пишуть, що у випадку псоріазу порушуються функції центральної, вегетативної нервової системи, обмін білків, вуглеводів, жирів, мікроелементів, робота ендокринних залоз. Все вірно, але цілковито навпаки — саме внаслідок цих порушень і виникає псоріаз на шкірі. Народна медицина чітко визначила, що захворювання внутрішнє, а його симптоми, прояви бачимо на шкірі, яка є дзеркалом внутрішнього стану організму.

Народна медицина здатна вилікувати це захворювання і убезпечити людину від рецидивів. Очищаючи шкіру, зовнішніми засобами (мазями) не обмежувались, обов’язково шукали й усували внутрішню причину.

Я теж шукала причину понад 50 років, спостерігала і збирала дані про появу найпершої бляшки. Виявилось, що у тих, у кого з’явилась перша пляма з лусками на нозі (частіше на лівій нозі нижче коліна) — причиною є гіпоацидний гастрит. Шлунок у людини опущений, кислотність знижена.

В разі надмірної секреторної діяльності шлунка і підвищеної кислотності першою страждає шкіра на голові.

Коли в людини панкреатит (запалення підшлункової залози), потерпають найперше руки: кисті та лікті.

Хвора печінка спричиняє появу бляшок на животі нижче пупа.

Тобто кожна пляма з’являється відповідно порушеної функції того чи іншого органу.

Прийшов якось чоловік із псоріазом: живіт, груди, спина наче в панцирі. Питаю — коли була хвороба Боткіна і як давно почався цукровий діабет. Він навіть розсердився, що мабуть дружина попередньо мені розповіла все. Але я дружину його ніколи не бачила і карту медичну також.

Приймав цей чоловік фітокомпозиції «Зеленої планети Земної» ДІАМАНТ, ГЕПАХОЛ, АЛЕРГІН, ПСОРЕПОЛ, після їди — ЗОЛОТНИК. Почали бляшки зникати. Лишилися тільки посередині та по краях невеличкі рубчики. Виїхав мій пацієнт за кордон. Тепер мені звідти дзвонять, приїжджають, беруть ліки і мазь ПСОРЕАН.

У кого менші плями, хвороба минає швидше, очищається шкіра повністю. Але обов’язково треба вилікувати причину. Навіть в офіційній медицині визнають, що лікування має бути комплексним, а народна медицина так і робить. Завдяки великому переліку лікарських рослин, вдається повністю вилікувати цю неприємну хворобу.

Залиште свій коментар
Коментарі
25.09.2022 14:21
Доброго дня.

Здравствуйте.У моего брата начиналось с бляшек, сейчас 100 проц.покрытие эритродрмия мучается неимоверно, что только не делали...питается правильно, принимает гармоны, без них никак..Прошу Бога постоянно дать исцеление..Человек он добрый, трудолюбивый и так хочет жить...Посоветуйте пожалуйста Христа ради, что ему начать еще давать...Ему 60 лет болезнь около 3 х лет у него...Низкий прклон за Ваш труд, верю что травы дал нам Господь...очень надеюсь на совет...Мира всем и любви.

06.10.2023 13:21
0680844173

Наберіть будь ласка