Трави, які лікують підшлункову залозу

30 серпня 2022 р.

Є рослина, якою люди користуються, навіть коли цього і не знають. На початковій стадії цукрового діабету часто приймають трав’яні збори, куди входить козлятник (Galegaofficinalis).

«Зелена планета Земної» вирощує козлятник на своєму аптекарському городі і збирає її два рази за сезон — в липні та у вересні. Із свіжозібраної квітучої рослини, яка має найбільшу силу, готуємо фітокомпозицію ДІАМАНТ. В складі ДІАМАНТУ також є кріп, цикорій і кульбаба, шавлія лікарська і кмин. Комплекс цих та інших рослин лікує не тільки початкову, а й розвинуту стадію цукрового діабету.

Козлятник допомагає працювати не тільки підшлунковій залозі, а й дуже добре діє на сечостатеву систему, нирки, лікує запальні процеси, лагідно заспокоює нервову систему. Радять цю рослину породіллям, які мають годувати діток, а молочка немає. Вона покращує лактацію — молочні залози добре працюють і молока немовлятам вдосталь.

Зовнішньо козлятник застосовують від грибків та екземи. Якщо хвора підшлункова залоза, то і волосся буде погано рости, і нігті будуть зі смужками, крихкі. Грибки нападають на такі слабкі нігті на ногах і на руках, викликаючи оніхомікози. «Зелена планета Земної» в таких випадках пропонує скористатись зовнішнім засобом ОНІХОЛІК.

Наші бабусі-прабабусі вирощували козлятник, щоб лікувати людей від зміїного укуса.

Ліки від діабету мають бути духмяні, оскільки ефірні олії добре діють на підшлункову, щитовидну залозу, нервову систему.

Таких якостей ДІАМАНТУ додає кріп (Anethumgraveolens). До окупації ми вирощували його на березі Чорного моря на сонячній Херсонщині. Кріп там особливо запашний, багатий ефірними оліями.

Кульбаба в складі ДІАМАНТУ забезпечує гарну роботу всіх травних органів, починаючи від шлунка й печінки. Завжди радимо наїстися її навесні, коли вона тільки випускає зелені соковиті листочки. Восени найкраще копати коріння, якщо не встигнете — тоді вже рано навесні. З них роблять, крім ліків, ще й каву.

Восени для фітокомпозиції  ДІАМАНТ копаємо корені цикорію (Cichorium intybus), з яких теж роблять каву. Ми застосовуємо його культурну форму, яка має корінь завбільшки як цукровий буряк.

Цикорій підтримує серце, лікує печінку, нормалізує функцію підшлункової залози — і ферментативну, і гормональну. Традиційно до кави з кореня цикорію і кульбаби додають ще ячмінь. Пити таку каву корисно хворим на цукровий діабет, вона не шкодить дітям і вагітним.

Ще одна складова ДІАМАНТУшавлія лікарська (Salviaofficinalis). Її теж вирощуємо самі, бо за 4 години вона втрачає більшість цінних ефірних олій, тому переробляти її треба швидко.

Без шавлії складно вилікувати підшлункову залозу, особливо у вагітних, коли є загроза викидня. Тоді слід лікувати не дітородні органи, не матку, не затримувати плід різними засобами, а оздоровити підшлункову залозу. Жінка спокійно виносить дитину і народить її без проблем.

А ще наші бабусі шавлію використовували для полоскання ротової порожнини: щоб зуби були міцні, ясна не хворіли, кровотечі з ясен не було. Дітям і дорослим добре допомагає полоскання з шавлії, коли болить горло, коли ускладнення після ангіни, запалена ротова порожнина та слизова оболонка. Для цього добре мати вдома пучечок сухої шавлії з квітами.

Звернемо вашу увагу і на фіточай ДІАМАНТ. Він допомагає не інсулінозалежним людям, у яких показник цукру навіть більше 10. Відновлює гормональну і травну систему організму. Коли людина інсулінозалежна, успішно співпрацюємо з лікарями-ендокринологами, терапевтами. Особливо показаний чай маленьким дітям, в юнацькому віці, якщо починається цукровий діабет. Вони більш чутливі до трав, і виліковуються швидше, ніж дорослі люди.

Слід особливо наголосити на тому, що лікувати цукровий діабет, зважаючи тільки на підшлункову залозу, недостатньо. Звісно, треба підсилювати її секреторну активність — для цього застосовуємо фітокомпозицію ЗОЛОТНИК. Треба налагодити роботу острівців Лангерганса, їх гормональну функцію – для цього створений ДІАМАНТ. Але наші фахівці, лікарі-консультанти обов’язково звертають увагу на печінку і шлунок. Чи печінка не збільшена, чи бува шлунок не атонічний, розтягнений, опущений, нездатний перетравити їжу. Їжа в такому шлунку бродить, гниє, і всі оті токсини негативно впливають на печінку.

Тому для роботи шлунка виписуємо ГАСТРОТОН, для печінки — ГЕПАХОЛ. І вся трійця разом з ДІАМАНТОМ відновлює гормональну функцію підшлункової залози. Таким чином в «Зеленій планеті Земної» лікуємо неінсулінозалежний цукровий діабет.

Підсилити травну функцію необхідно, тому що цукровий діабет, власне і починався з хворого шлунка і збільшеної печінки, а вже потім порушилась нормальна робота підшлункової залози.

Інколи причиною є травма, отруєння абощо, від чого виник панкреатит — запалення підшлункової залози. Панкреатит не вилікували, і він став хронічним. В такому стані підшлункова не може повною мірою виконувати і гормональної функції.

Тому, коли лікуємо цукровий діабет, за 30 хвилин до їди радимо приймати ДІАМАНТ, а після їди — ЗОЛОТНИК. Від повноцінної функції підшлункової залози залежить дуже багато: перебіг в жінки місячних, чи зможе вона завагітніти і народити дитину. Бо якщо підшлункова залоза хвора, то буде викидень.

Порушують діяльність підшлункової і паразити. В такому разі застосовуємо ГЕЛЬМІН і ЗОЛОТНИК після їди.

Одна з причин захворювання підшлункової залози — нерви. Зараз дуже сильно б’є по залозі, коли люди здригаються від вибухів, сирен, непокояться за рідних і близьких. Треба не допустити, щоб нервове напруження спричинило захворювання підшлункової залози. Нагадаємо ще раз трави, які допоможуть в цьому: козлятник, , цикорій, кульбаба, кріп, кмин, шавлія лікарська. Ліки з них духмяні, цілющі, та найголовніше — ефективні.

Залиште свій коментар
Коментарі
28.08.2023 16:21
0681623508

Дуже дякую!!!!