Корзина
Ваша корзина пуста.

Кровоспинний засіб і сильний природний антибіотик

7 сентября 2022 г.

Квіти цієї рослини нагадують мініатюрні шишечки. На дотик вони сухі, тому в народі рослину прозвали «сухозлотиця», а темно-червоний густий колір підказав іншу назву — «багровець». Такі суцвіття ботаніки називають головками. Звідси — «наголоватень», «красноголовки», «чорноголовка». Усі ці місцеві назви дають підстави стверджувати, що родовику лікарському, Sanguisorba officinalis, здавна приділяли немало уваги. Народні цілителі вважали його неперевершено сильним за своїми лікарськими якостями.

Тому саме народна медицина вказала науковцям, що родовик заслуговує на їхню увагу. Коли його почали вивчати, то впевнились, що це один із найсильніших природних антибіотиків. Уявіть-но тільки: не треба ніяких таблеток приймати, просто вміло застосувати рослину.

Дослідники припускають, що сила родовика у великій кількості фітонцидів. Можна, наприклад, вживати в їжу фітонцидні часник, цибулю, хрін, а можна застосовувати родовик. І запаху різкого немає, і дія потужна!

Ця дія дозволяє ефективно протистоятивсім вірусам і дуже нагодилась під час пандемії COVID-19. Фахівці «Зеленої планети Земної» радили всім приймати фітокомпозицію ВІРУСАН, до складу якої входить родовик.

Бактерицидні властивості рослини народна медицина вивчала і знала задовго до науковців. З її допомогою впевнено перемагали кишкову паличку, черевний тиф, паратиф, навіть дизентерію. Може саме успішне лікування дизентерії підказало, що родовику по силі будь-які проноси, нетравлення, розлади, і його можна застосовувати, коли не працює кишківник, коли в ньому ерозії, виразки, гній, кров (що буває при неспецифічному виразковому коліті), а також лікувати хворобу Крона.

Лікарі, науковці, фармацевти визнають, що бактерицидні властивості родовика набагато потужніші за хімічні препарати. І намагаються виділити, як і з будь-якої іншої рослини, один дієвий інгредієнт або користуватись тільки однією її частиною. Так, у родовика використовують лише кореневище.

Воно, дійсно, дуже потужне, бо містить 16-25% дубильних, речовин, 1-2% ефірних олій (отих самих фітонцидів), 4,5% сапонінів, є стерини, гіркоти, флавоноїди (знамениті кверцетин, кемпферол та інші), вітамін С (30-60 мг/%).

Завдяки цим та іншим речовинам і виявляється така сильна бактерицидна дія кореневища. Будь-який гнійний процес, зовні чи всередині організму, наприклад, що супроводжує неспецифічний виразковий коліт, рослина лікує. Коли з кишківника йдуть кров і гній, людина просто гине можна зробити цілющий відвар родовика.

Відвар кореневища родовика лікарського

1 ч. л. подрібненого кореневища залити склянкою окропу або води, поставити на маленький вогонь і варити 10 хв. Потім 30 хв. настоювати і пити по 1 ст. л. 5-6 разів на день.

Пів години, як вказано в деяких джерелах, варити нема потреби. За 10 хв. вся сила родовика переходить в ліки.

Той факт, що родовик лікує різні коліти (зокрема ентероколіт), дизентерію, кишкові кольки, запальні процеси, біль, послаблення, проноси, навіть кроваві, підказав фахівцям «Зеленої планети Земної», що можна створити з нього універсальний засіб. Фітокомпозиція УЛЬКАН лікує всю травну систему, починаючи від ротової порожнини і закінчуючи прямою кишкою: загальні запальні процеси, кровотечі й гнійні виразки, геморой. (А фітокомпозицію ГАСТРОУЛЬКАН застосовуємо від виразки та запальних процесів дванадцятипалої кишки. В разі підвищеної кислотності її вживають разом з ЗОЛОТНИКОМ.)

Що й казати кореневище родовика ефективне, але треба чекати не менше 5 років, допоки виросте нове. Тому народна медицина чинила мудро: брала також і верхню частину рослинки стебла з листям і суцвіттями. Вони мало чим поступаються кореневищам: мають дубильні речовини, майже стільки ж ефірних олій і сапоніну сангвісорбіну, накопичують аж 360-920 мг% вітаміну С, а ще вітамін К і каротин.

Велику цінність родовик має як кровоспинна рослина — саме в такій якості і застосовували його траву. Власне і назва «родовик» походить від«родити» і мотивується його використанням як ефективного кровоспинного засобу під час пологів (родів). Про це свідчить і латинське «sanguisorba»: утворене від «sanguis» «кров» і «sorbere» «глитати», «ковтати».

Квітуча наземна частина рослини припиняє кровотечі так само ефективно, як і підземна. Лікує не тільки пологові, а й будь-якііншікровотечі. Немає в організмі такої кровотечі носової, кишкової, маткової, гемороїдальної, туберкульозної яка була б не під силу родовику лікарському. І цю якість також відкрила і успішно нею користувалась народна медицина.

Скільки хворих на туберкульоз з кровохарканням були вилікувані родовиком! Скільки людей його успішно застосовували для ванночок при важкому геморої!

А коли в пацієнта одночасно цукровий діабет, варикозне розширення вен, трофічна виразка, яка роками кровоточить і гноїться, його рятували за допомогою суміші двох рослин вербени і родовика.

Та не всім по силі шукати родовик по лісах та полях, зараз це робити ще й небезпечно. Простіше скористатись для припинення кровотеч фітокомпозицією ГЕМОРАН «Зеленої планети Земної», основою якої якраз і є родовик лікарський.

Ще одна велика царина застосування родовика жіночі захворювання. Не тільки маткові кровотечі, а й запальні процеси, порушені місячні, ерозія шийки матки, фіброміома, навіть з тяжкими кровотечами, трихомонадний кольпіт, новоутворення тощо. Навіть «банальна» молочниця білі виділення. До белів ставляться доволі зверхньо, не так уважно і серйозно, як належить. Але запальний процес сам по собі вже небезпечний, може мати й інфекційну природу (вірусну, грибкову тощо).

Ліки з трави родовика лікарського

1 ст. л родовика заварити склянкою окропу, настояти 30 хв. і вживати по чверті склянки 4 рази на день. Якщо є гострий запальний процес, по 1-2 ст. л. кожні 2 год. Це швидше припинить запалення і кровотечі.

Раніше жінки часто користувалися родовиком. Тому що знали родовик відновить всі дітородні органи. Якщо здорові яйники і матка, то й діти народяться здоровими.

Звертаємо вашу увагу на фітокомпозицію «Зеленої планети Земної» УРОСЕПТ, яка оздоровлює всю сечостатеву систему: і коли є запалення, і коли цитомегаловірус чи трихомонадний кольпіт, з’явились виділення та надокучливий свербіж.

Фахівці нашої мережі Здравниць в таких випадках жінкам призначають ФІБРОМАН, АДНЕКСАН, ЕРОЗАН і УРОСЕПТ. Чоловікам теж обов’язково треба приймати УРОСЕПТ, бо хоч виділень таких, як у жінок і нема, але внаслідок статевих стосунків вони, швидше за все, також мають цю хворобу. Коли запалена вся сечостатева система, з’явився біль у попереку, коли щось підіймають, нахиляються, роблять якусь роботу, тоді не спину чоловіку треба натирати мазями, а лікувати запальний процес у чоловічій статевій системі. І в цьому допомагає родовик, який міститься в фітокомпозиції УРОСЕПТ.

Як зазначалося вище, родовик лікарський наводить лад в усій травній системі: стравоході, шлунку, кишківнику, печінці. Додамо, що і в ротовій порожнині також — в складі зовнішнього засобу СТОМАГ. Це, дійсно, магічна композиція, яка усуває всі запалення ротової порожнини, виліковує виразки, ерозії, ангіни.

Яким чином родовику вдається лікувати так багато захворювань? Бо він діє не на окремий орган, хворобу чи рану (скажімо, гомілку, геморой, легені), а зцілює весь організм, всю людину.

Ось такий він — родовик лікарський! Квіточок багато хто навіть не помітить, а така сильна рослина! Його кореневище й трава просто відроджують людей з кровотечами, хронічними ускладненнями, спазмами, після епідемій. Людина ніби заново народжується після хвороби, одужує, і оновлена працює з новими силами. Дуже влучно її назвали наші пращури — родовик!

Восени — час копати кореневища з коренями, а навесні молоде листячко можна буде додавати до салату.

Оставьте ваш комментарий