Як лікується цистит?

1 квітня 2024 р.

Цистит це запалення слизової оболонки сечового міхура, під час якого може бути біль від сечовипускання, різі внизу живота, інколи підвищується температура. Є потреба часто ходити в туалет, але сеча виділяється по краплинах.

Цистит добре лікується цілющою фітокомпозицією ЦИСТАН. Гострий стан мине вже за два-три дні, але хворобу треба долікувати остаточно, щоб вона не перейшла у хронічний стан. Інакше за будь-яких несприятливих обставин (промерзли ноги, посиділи на холодному) загострення циститу будуть повторюватися. Для цілковитого одужання радимо пролікувати всю сечостатеву систему, додаючи до ЦИСТАНУ ще й НЕФРОЛІК. Для дорослих і дітей лікування однакове, можуть відрізнятися лише дози фітокомпозицій.

Багато рецептів від цієї недуги може запропонувати й народна медицина. Наприклад, 1 ст. л. конюшини заварити склянкою окропу та вживати по 2 ст. л. кожні 2 год. або по 1 ст. л. кожну годину;журавлину та брусничне листя заварити як чай та пити впродовж дня; подрібнити насіння кропу в кавомолці, 1 ч. л. того порошку залити склянкою окропу, настоювати 1,5 год., пити упродовж тижня натще разом із осадом.

У випадкуциститу, частого сечовиділення, нирковокам’яної хвороби (разом з іншими травами), нефриту допомагає хміль, який діє як бактерицидній, спазмолітичний, болезаспокійливий засіб: 2 ст. л. подрібнених шишок хмелю залити склянкою окропу, настояти 30 хв. і вживати по чверті склянки 4 рази на день.

Якщо цистит хронічний, допоможуть ягоди брусниці. Вони діють як сильна профілактика проти загострень, оскільки заважають бактеріям прикріплюватись до клітин слизових оболонок сечового міхура — утворювати стійку бактеріальну плівку. Краще їсти ягоду зі шкіркою чи перемелювати її і вживати ту масу; сік діє слабше.

Залиште свій коментар