Корзина
Ваша корзина пуста.

Як отримати насіння вербени, вилікуватись від алкогольної залежності, й не потрапити на вудочку шахраїв

19 июля 2022 г.

Повертаючись із Карпат, я шістнадцять з половиною годин відповідала на ваші коментарі, запитання, прохання. І встигла відповісти понад 200 дописувачам. Це було доволі тяжко і забрало в мене чимало часу. А роботи влітку влітку й так дуже багато. Для нас це справжні жнива, коли маємо збирати рослини, готувати фітокомпозіції, лікувати людей, допомагати нашим військовим. Тому відповідаю на ваші запитання по іншому — одразу всім на відео в YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=0y0wQPRsDJE&t=6s).

Чи не в кожному своєму дописі на фейсбуці, сайті, ютубі, телефонуючи в офіс та інтернет-магазин, ви просите насіння вербени. Як воно тільки дозріє, я вам його подарую —потрібно буде заплатити лише за доставку. Колега із «Зеленої планети Земної» погодилась допомогти надіслати насіння всім охочим (Олена Володимирівна (099) 775-84-38). Дзвоніть пані Олені, вона вас запише і обов’язково відправить насіння. Посадіть насіння в городі, нехай росте у вас ця цілюща рослина!

Одна цілителька сказала: «Якщо ти посадиш таблетку — вона не виросте, а якщо посадиш насіннячко — виросте трава, яка буде зцілювати тебе, твоїх дітей, буде лікувати різні хвороби». Дійсно, хімічна таблетка в землі може тільки зашкодити рослинам, які ростуть навколо.

Негайно дати вам насіння вербени не можу — воно ще не дозріло. Ту хворобу, на яку ви скаржитесь (лімфостаз з відкритими ранами, з яких тече сукровиця, гній та кров) лікувати вербеною зможете ще не скоро. З насіння отримаєте траву тільки в наступному році. І вона буде допомагати не лише від лімфостазу, а й від склерозу, варикозного розширення вен, буде лікувати вам печінку, нирки та інші захворювання, про які буду ще розповідати. Але це буде лише в наступному році.

Нині для того, щоб вилікувати лімфостаз, ви можете звернутись до нас, в «Зелену планету Земної». Фітокомпозиція ЛІМФОГРАН лікує селезінку, допоки та не стане здоровою. Без цього позбутись лімфостазу, вилікувати судини неможливо. Також необхідно допомогти печінці, почистити її, нормалізувати функції — для цього застосовуємо ГЕПАХОЛ. ВЕНОЛІК оздоровлює венозний кровообіг, ЕРІЗЕПАН не допустить бешихи (рожистого запалення).

Наші фітокомпозиції спрямовані не проти одного якогось захворювання, вони зцілюють людину комплексно, забезпечуючи надійний сталий результат. Тому не кидайтесь на вудочку тих шахраїв, які підступно виманюють у вас гроші, завдаючи шкоди здоров’ю. На нашому єдиному сайті zelena-planeta.ua є адреси, телефони, перелік всіх наших Здравниць. На сайті працює інтернет-магазин, де можна безпечно придбати всі авторські фітокомпозиції Наталі Земної, про які ми докладно розповідаємо.

Все на виду, ми не ховаємось за чужим ім’ям, чужими фотографіями, відповідаємо за те, що вам пропонуємо й надсилаємо, перед вами, своєю совістю і перед Богом. За свою роботу не соромно дивитись в очі людям.

Дехто мене обзиває язичницею, ідолопоклонницею, невігласкою, соромлять. Але я поклоняють Богові і всьому тому, що створив Всевишній для життя на землі, щоб людина по його образу і подобі творила добро на Землі!

Під час Другої Світової війни в Німеччині у місті Майнці в мене обгоріли обидві ноги. Я не могла ходити, кричала несамовито від болю. Рідні сказали: «Бог тобі допоможе! Треба любити Його, славити Господа, вірити всьому тому живому, що Бог послав на Землю».

Пам’ятаю ці слова вже дев’ятий десяток своїх життєвих років, бо цілющим листям врятували мої ноги. Хоча досі вважаю себе невігласом. Справжній цілитель знав би 6000 рослин, а я знаю трохи більше 2000. Та я борюсь із невіглаством, вивчаю трави і далі — все те, що Бог послав на Землю. Шкода, що за одне життя встигнути вивчити все неможливо: не лише пізнати, а й передати людям.

От нещодавно, на Івана Купала, на одній з карпатських полонин знайшла ту рослину, яка допоможе зцілювати алкогольну залежність. Коли в сім’ї є такий хворий, страждає вся родина. На це боляче дивитись, тому завжди шукала помічні для цього рослини. Із допомогою знайденої трави будемо випускати чай АЛОКСАН (від слів «алкоголь», «оксидант», «санація»), аби допомагати тим, у кого така тяжка недуга.

Хочу, щоб ви були здорові, багато знали, не лінувались, допомагали собі чаями, природними ліками, корисною їжею, здоровим способом життя. Тому навчаю і навчатиму далі поважати все живе — красиве, цілюще, сильне, яке йде людині на допомогу.

Оставьте ваш комментарий