Корзина
Ваша корзина пуста.

Знаходимо причину, долаємо хворобу

24 февраля 2023 г.

Часто відвідувачі приходять до нас у Здравниці та скаржаться, що у них болить голова, просять хоч якісь ліки. А хіба ж голова може боліти просто так? Не може людина відчувати біль в будь-якому органі чи системі просто так. Наші лікарі-консультанти це добре знають і розповідають, що голова зверху болить від нервів, в лобі болить від застуди, у скронях — коли хвора підшлункова залоза, у потилиці — від підвищеного тиску. Розбираються разом з вами, відшукують причину, про яку ви може й не здогадуєтесь. Коли серце болить, колотиться, б'ється як птаха (100, або й більше ударів на хвилину), відповідальною може бути хвора щитовидна залоза.

Люди звикли до того, що проковтнув пігулку, і боліти перестало. А чим воно потім відгукнеться в організмі, чи подіє на причину, від якої заболіло серце або печінка, не турбуються. Не думають, де осіли ті антибіотики, якими лікувались під час ковіду. А вони накопичились в правій долі печінки.

Офіційна медицина свого часу розчетвертувала людину на системи і на органи. І до кожного органу приставила спеціаліста: до серця — кардіолога, до легень — пульмонолога, до нирок — нефролога тощо. В «Зеленій планеті Земної» такого нема. Є цілісний організм, і ми його зцілюємо! Ми лікарі-цілителі, які дбають про загальне здоров'я людини.

І трави ми не поділяємо на частини або окремі сполуки — на відміну від вчених. Створюємо наші фітокомпозиції з цілої рослини, аби все найцінніше з тої рослини потрапило в ліки. Окрема речовина, видобута науковцями, ніколи не буде настільки потужною, настільки цілющою, як фітокомпозиція.

Саме тому постійно розповідаю про те, як складно вирощувати рослини, непросто збирати їх в природі. Це не хімічна пігулка, виготовлена на фармацевтичній фабриці. Наші ліки отримуємо з рук живої природи, тому вони з одного боку помічні, а з іншого — не шкідливі.

Зараз багато книжок про лікування рослинами. Здавалось би, прочитав книжку, знайшов траву, про яку написано, і вилікувався. Але все не так просто. Ліки не зробиш з однієї рослини, хоч досьогодні в соцмережах та інших інтернет-ресурсах вперто рекламують рослини-панацеї. Навіть ті з них, котрі застосовуються в народній медицині, часом бувають небезпечними. Тільки фахівці досконало знають їхню дію на людський організм, і як саме їх слід застосовувати, щоб ні в якому разі не зашкодити, а допомогти.

Такий досвід траволікування мають фахівці «Зеленої планети Земної». Ми збираємо понад 500 лікарських рослин, а саме 567, для виробництва 150 різних фітокомпозицій. В одній композиції поєднано кілька рослин. Лікувальна дія кожної перевірена передусім народною медициною, багатьма роками праці наших провізорів, лікарів-консультантів, до того ж підтверджена лабораторними дослідженнями.

Народна медицина також вчить, що треба обов'язково знайти причину захворювання, тобто визначити, де порушена робота органу чи системи. Організм є цілісною структурою, і якщо один його орган чи система хворіють, людина вже не може бути здоровою. Тож дотримуємось такого принципу: спочатку відшукати причину, потім усунути її, таким чином вилікувати захворювання і в результаті зцілити організм.

Щоб втілити цей принцип, лікарі, провізори, консультанти, діагности «Зеленої планети Земної» застосовують комплексний підхід до кожного пацієнта. Він дає гарний результат, коли відвідувачі скаржаться, що болить поперек або ноги, важко дихати абощо. Начебто скарги зовсім різні, а всім передусім дають ГЕПАХОЛ для печінки. Бо в усіх випадках треба нормалізувати стан цього важливого кровотворного органу, справжньої очисної, жовчотворної лабораторії нашого організму.

Ви дивуєтесь: болять ноги, а пропонують лікувати ГЕПАХОЛОМ печінку, ГАСТРОТОНОМ шлунок, НЕФРОЛІКОМ нирки, виписують для суглобів АРТРИТАН, а до нього додають СУДИННИК для судин, щоб добре циркулювала кров в ногах і вони не боліли, не судомило їх вночі. Однак лише завдяки такому комплексу фітокомпозицій ви зможете спокійно і вільно ходити по землі.

Впродовж місяця ви лікуєтесь нашими фітокомпозиціями під наглядом лікаря-консультанта, і часто цього курсу вистачає, щоб ноги були здорові. Завдяки іншому комплексу фітокомпозицій перестає боліти серце, його ритм стає нормальним. Ще один комплекс зробить ваш сон спокійним, оздоровить щитовидну залозу і вгамує нерви. Часто чуємо: «Як гарно ви все скомпонували, як добре підібрали ліки!».

На цьому ми не зупиняємось: пропонуємо літературу — газети, книжки, брошури, щоб ви були обізнані, як подбати про своє здоров’я. Скажімо, коли в Україні багато людей перехворіло на ковід-19, були ускладнення у верхніх дихальних шляхах (трахеї, бронхах), особливо в легенях. Крім того, багато людей хворіють на туберкульоз легень і в Україні, і у світі також. Усім їм стане в нагоді книжка «Легені — це життя». Якщо більше знати про свої легені, буде кращим розуміння, чим їх можна вилікувати, як допомогти своїй родині, особливо дітям дихати на повні груди.

Про ефективність комплексного підходу свідчить його результат, люди, які одужали, повернули своє здоров’я. Недарма в «Зелену планету» направляють своїх пацієнтів лікарі офіційної медицини, які працюють в поліклініках та лікарнях. Здолавши хронічні, навіть тяжкі недуги, вони дякують нам і засвідчують дієвість народних методів лікування, піднімають його престиж в очах наукової медицини. В такому співробітництві ми можемо найкраще допомагати людям.

Оставьте ваш комментарий