Корзина
Ваша корзина пуста.

Не залишаємо жінок без уваги

19 февраля 2023 г.

«Зелена планета Земної» ніколи не забуває про вас, мої любі посестри. Дбає про здоров'я і маленьких, юних красунь, і коханих дружин, і жінок старшого віку. До того ж, ви — наш зв'язок із вашою родиною, домашні берегині, лікарі, вчителі, психологи...

Життя складне, подбати про рідних, про себе, а водночас працювати, вчитись і добре виглядати ой як непросто! Не дивно, що особливо зараз пані різного віку, які нині до нас приходить, скаржаться на депресію. В усіх вона час від часу буває, і треба вміти з нею боротися.

Іноді така перевтома, що не можеш відпочити за ніч, а вранці знову вставати і їхати по ожеледиці в інше місто. Не знаєш, чи зможеш дістатися з Києва до тих людей, які на тебе очікують в Івано-Франківську або Львові. Попри втому потрібно всіх подивитись, порадити лікування, надати допомогу.

Тож скаржитись на депресію не випадає, нема коли! Впоратись з нею особисто мені найкраще допомагає вода. Вранці встаєш стомлений, розбитий, сили нема, голова важка, навіть руки не підняти — спочатку приймаєш теплий душ, а потім холодний. Вода дає наснагу організмові.

Добре розумію і рада допомогти дружинам, в яких чоловіки захищають Україну. А часто вони ще й мами, у яких хворіють діти, і бабусі, які невтомно вболівають, страшенно переживають за всіх. Тільки «нервами», сльозами, вболіванням, хвилюванням не допоможеш. Треба щось робити!

Хто звертається в «Зелену планету Земної», отримає і допомогу, і розраду. Не варто шукати аптечні хімічні заспокійливі ліки для виснаженої або збудженої нервової системи. Вони разом з тим, що заспокоюють, загальмовують нервові процеси, мислення, погіршують розумові здібності, негативно впливають швидкість реакції. Можуть згодом спричинити депресивний стан.

Як завжди, в «Зеленій планеті Земної» починаємо лікування з пошуків причини нездужання. Якщо відшукати причину захворювання і позбутись її, людина почуватиметься спокійно і водночас буде в тонусі, буде працездатною і життєрадісною, не скнітиме в розпачі, а переробить купу справ, вирішить чимало питань впродовж усього дня і ляже відпочивати зі спокійною душею.

Відвідувачкам Здравниць, щоб впоратись з депресивним станом, раджу мати під рукою помічну фітокомпозицію СТИМОВІТ. Вона вдихає в організм життя, енергію, стимулює, усуває пригнічене самопочуття.

Багато жінок скаржаться, що «болить душа». А де ж вона знаходиться, та душа? Показують на сонячне сплетіння: «Болить, бо мій син нині десь в окопах, на холоді!». Тяжко хвора дитина, чи літні недужі батьки — болить душа за все. Не лише за свою родину, за Україну, за всіх стражденних на землі.

Може душа й перебуває саме там, де ви показуєте. Та ще бачу запалену підшлункову залозу, яка розташована на два пальці вище пупа. Від збільшеної голівки залози біль поширюється праворуч, ближче до печінки. Або ж болить у спині, між лопатками, ніби хто туди кілок встромив, поворухнутись важко. Ви лікуєте спину, а причина — в запаленій підшлунковій. Її і треба лікувати.

Коли знижена гормональна функція, не працюють клітини, які виробляють інсулін, починає підвищуватись рівень цукру в крові застосовуємо ДІАМАНТ.

І для травної функції ліки теж є. Разом із секретом шлунка і жовчним секретом печінки, панкреатичні ферменти мають забезпечити нормальне травлення. ЗОЛОТНИК допомагає продукувати травні ферменти, вчасно постачати їх в дванадцятипалу кишку.

Над підшлунковою залозою розташована інша гормональна залоза — щитовидна. Нині вона майже в усіх в Україні працює понижено. Тоді людина пригнічена, в неї холодні руки, холодні ноги, в неї нерви, як кажуть іноді — нікудишні: жінка плаксива, знервована, спати не може, серце біжить-біжить, потім спіткнулось, замовкло, а потім знову побігло. Від того, що не працює нормально серце, потерпає весь організм.

Тому, щоб душа не відчувалась «клубком нервів» у сонячному сплетінні, і дві важливі залози нашого організму, щитовидна і підшлункова, працювали в гармонії, застосовуємо такий комплекс фітокомпозицій: ДІАМАНТ, НОРМОСТРУМ, НЕВРОЗАН, якщо є серцева аритмія — НОРМОПУЛЬС.

Пані елегантного віку теж зараз непереливки: негативні прояви клімаксу ускладнені життєвими обставинами, соціальними умовами, воєнними новинами. Казна що з організмом відбувається: постійні припливи, коли треба відпочивати жінка пітніє, болить голова, і все її хвилює, все нервує, тиск підвищується...

В такому випадку до ДІАМАНТУ, НОРМОСТРУМУ, НОРМОПУЛЬСУ (в разі аритмії), додаємо ДЕМЕТРУ і КАРДІАК (щоби не було «серцевих» набряків на ногах). Жінка заспокоюється, вона працездатна і здатна творити добро від самого ранку, а надвечір щиро подякувати Богові за змістовний гарний день.

Знаходимо причину і усуваємо її, якщо турбує тиск. Найчастіше це буває через запалення в нирках (тиск підвищується ввечері): радимо приймати НЕФРОЛІК і ГІПЕРТАН. Буває і так, що тиск знижений, депресія, ноги мерзнуть, руки холодні й тремтять, і не тільки від холоду, а від того зледенілого, болючого внутрішнього стану. В такому разі додаємо НОРМОСТРУМ, а коли нервова система збуджена — НЕВРОЗАН.

Буває в жінки старшого віку стільки всього в думках, що здавалося б винести неможливо. Такий тягар на материнському серці, що сон ніяк не йде. Тоді пропонуємо ввечері перед сном випити 5-7 крапель ВАЛЕБРО. Сон міцний, нервова система відновилась, вранці голова світла, серце не болить, не колотить — добре відпочив весь організм.

Про маленьких панянок теж попіклуємось. Порадимо дорослим, як нашим Сонечкам, Зіронькам, Ластівонькам допомогти бути здоровими. А коли вони дорослішають, зможемо запропонувати фітокомпозиції, щоб дівчинка розвивалась нормально, щоб її статеві органи були здоровими, і майбутні діти народились міцними.

Часто дівчатка мають тяжкі болючі місячні. Непоодинокі випадки, коли місячні починаються невчасно, бувають мізерними або надмірними, порушений цикл, тривалі затримки. За індивідуальними показами виписуємо АДНЕКСАН, ФЕМІНАТ, ІДЕАЛ тощо. Нервова система теж відповідальна за розвиток юного жіночого організму. Для відновлення її рівноваги пропонуємо НОРМОСТРУМ, в разі низького тиску ІНТЕЛЯТРИН.

Оставьте ваш комментарий