Терпнуть ноги

23 листопада 2023 р.

Пані Софія питає, які трави допоможуть?

Терпнуть ноги через відкладення солей. Насамперед лікуємо нирки фітокомпозицією НЕФРОЛІК. Також дивлюсь поперек — чи немає там грижі чи іншого ушкодження.

Коли в людини терпнуть ноги, часто ще й підвищується тиск. В такому випадку до НЕФРОЛІКА додаємо ХОНДРОЛІК і зовнішній засіб РОЗТИРАННЯ для попереку.

Причина того, що терпнуть ноги, буває в тому, що кров не надходить в достатній кількості до нижніх кінцівок. Як то в разі «неспокійних ніг» або облітеруючого ендартеріїту в тих, хто палить цигарки.

Причина в усіх цих випадках зазвичай у судинах. Інколи причиною перетиснутих судин є відкладення солей, знижена функція печінки, погана циркуляція крові. Інколи на прийомі бачиш спотворені ноги пацієнтів після операції: всі вени повитягували. І як же тоді кров буде надходити до нижніх кінцівок, як їй пробити нове русло, як дістатись до кожної клітини?

З фітокомпозицією ВЕНОЛІК вени будуть здорові й еластичні. Можна також приймати СКЛЕРОЗАН чи ВАЗОНОРМ — для капілярів, щоб кров добре надходила до тканин, живила їх, і ноги не терпли.

Залиште свій коментар