Варикоз лікує ВЕНОЛІК

11 липня 2022 р.

В разі виникнення варикозного захворювання вени збільшуються в розмірі, змінюється їхня форма і структура: вони стають звивистими, з’являються «вузли», зменшується еластичність. Частіше варикоз вражає поверхневі судини на ногах, хоча дуже часто поширюється на інші вени: черевної порожнини, прямої кишки (геморой), рук, голови, воротної системи, в чоловіків сім’яного канатика (варикоцеле).

При варикозі швидкість кровотоку уповільнюється і це призводить до утворення тромбів. А коли порушується живлення шкіри — виникають трофічні виразки. Найперше людина відчуває тяжкість в тому органі, де уражена вена, набряк, судоми у м’язах, біль вдень.

Це обов’язково треба лікувати! Інакше з’являться потовщення, виразки, кровотечі, тромби. Не приносить успіху хірургічна операція по видаленню вен, адже хвороба перекидається на інші вени. Пів мірою є носіння компресійних еластичних шкарпеток, панчох, бандажів для підтримки вен — воно призводить до такого ослаблення тканин, що потім ту хроніку вилікувати дуже важко.

Найкраще, якщо вже не запобігли, чим швидше взятись за лікування. Для цього в природі доступних нешкідливих засобів достатньо. З цілющих рослин в «Зеленій планеті Земної» виготовлений ВЕНОЛІК, який відновлює еластичність стінок вен, покращує кровоток, мікроциркуляцію крові. І саму консистенцію (густину) крові робить нормальною. Не будуть утворюваться тромби — не виникне тромбоемболія, інфаркт чи інсульт.

На підмогу до фітотерапії долучіть фізичні вправи. Корисно ходити, але не надто довго, — це покращує рух крові венозною системою та підтримує тонус вен. Вправи «велосипед» та «ножиці», вібрація піднятими ногами, які виконуються лежачи на спині, також дуже корисні, їх варто робити і кілька разів на день, коли є нагода.

А от довго й нерухомо стояти, як мусять працівники в магазині, шкідливо; так само бігати, стрибати, сидіти годинами.

Залиште свій коментар
Коментарі
07.08.2023 21:47
0994280460

Дякую за розясненя.Буду  в аптеци Зелена планета и куплю венолик.