Відповіді в прямому ефірі: в організмі все пов’язано

25 серпня 2023 р.

В чоловіка сльози, туман в очах, погано став бачити. А ще варикозна рана на нозі, не знає чим лікувати.

Ота варикозна рана (трофічна виразка) частіше буває на лівій нозі, мабуть і в цьому випадку також. Нога може виглядати набряклою, але то не набряк, а застій лімфи. І можливо було колись бешихове запалення.

Насамперед, треба зробити так, щоб рана не збільшувалась і швидко загоїлась. Тому не можна вживати ні в якому випадку цукру, купованих солодощів та випічки, якнайменше макаронних виробів та картоплі, більше різноманітних цільнозернових круп, зелені, овочів, фруктів, зернобобових.

Фітокомпозиція ВЕНОЛІК допоможе налагодити нормальну циркуляцію крові у нижніх кінцівках, у тканин буде кисень, живлення і вони зможуть відновитися. Для загоєння ран також є чудовий зовнішній засіб — мазь ЦІЛЮЩА. Вона допоможе загоїти рану, звісно ж, якщо дослухаєтесь до порад щодо харчування. Здоровий щоденний раціон — то найкраще лікування і профілактика багатьох тяжких хвороб.

Вочевидь, коли спите, є корчі в ногах, і вночі встаєте мочитися кілька разів, принаймні рази зо два. В такому випадку раджу пролікувати підшлункову залозі цілющою композицією з лікарських трав ДІАМАНТ.

Коли сльозяться очі, туман в очах — причиною зазвичай є порушення роботи ендокринної, щитовидної та підшлункової залоз. Можливо була травма голови. Чорні мушки перед очима і туман часто свідчать про початкову стадію катаракти.

Катаракта лікується травою моркви дикої, а саме її суцвіттями-зонтиками: одне суцвіття порізати дрібненько, заварити склянкою окропу, настояти і вживати по чверті склянки 4 рази на день внутрішньо, і цим же настоєм промивати очі.

Можна лікувати очі кропом — робити компреси з насіння та зелені (зробити для компресів дві невеличкі полотняні торбинки, покласти туди по 1 ст. л. сировини, запарити 1-2 хв. в окропі, коли трохи охолоне прикладати на 15-20 хв. до очей). Якнайбільше споживайте кріп у свіжому вигляді, додавайте в страви.

«Зелена планета Земної» радить лікувати очі фітокомпозицією ЗІРОЧНИК, який відновлює кришталик. Коли туман в очах — додаємо ЗОРОСАН, який лікує порушення кровообігу у сітківці очей.

Залиште свій коментар