Як доцільно вживати ліки "Зеленої планети Земної"

25 октября 2021 г.

Як доцільно вживати ліки "Зеленої планети Земної"

Розкажіть докладно, щоб кожному було зрозуміло, як доцільно вживати ліки «Зеленої планети», щоб ефективність була якнайвища? І чи можна вживати фітокомпозиції з іншими ліками, наприклад домашніми ліками із трав, або пігулками, які прописали лікарі.

Пані Марія. Закарпаття.

На ваші запитання відповідає Наталя Земна

Шановна пані Маріє, щонайперше треба знати, що наші ліки «Зеленої планети Земної» виготовляються із свіжозібраних цілющих рослин. Ми зібрані трави не сушили, щоб не втратити бодай частину того, що міститься в рослині. Це наше «ноу хау» - нова технологія, яка забезпечує високу ефективність дії ліків на людський організм.

Іноді, щоб не втратити летких речовин – ефірних олій, фітонцидів та чутливих біологічних речовин, заготівлю і переробку, або консервацію  доводиться здійснювати на місці збору. А збираємо ми трави лише в екологічно чистих регіонах і обов’язково здаємо сировину на аналізи: справжність (чистоту) і нешкідливість. А потім вже готові ліки знову здаємо на перевірку для отримання сертифіката.

Саме тому всі наші фітокомпозиції живі, не шкідливі.

Крапля камінь точить

Якщо вилити відро води на камінь -він не буде ушкоджений, лише омиється водою. А якщо відро води крапати на камінь – то з’явиться велика дірка в камені. Звідти кажуть в народі «крапля камінь точить».

Крапля фітокомпозицій «Зеленої планети Земної» не тільки точить хворобу як той камінь, вона зміцнює імунітет – захисні сили організму.

Для того щоб ефективність ліків із трав була найвищою, потрібно:

-          Накрапати фітокомпозію в склянку або чарку 4-5 крапель (як призначить лікар в рецепті)

-          Додати теплої води від двох столових ложок (можна більше),  взяти в рот і потримати в роті 1 хвилину (жувати)

В ротовій порожнині дуже багато смакових рецепторів і ліки вже в роті починають засвоюватись і діяти, надаючи силу організму справитись із хворобами.

Ці краплини не повинні змішуватись із їжею, тому вживати їх потрібно вранці на тщесерце, в обід за 20-30 хв до їди, ввечері до вечері за 20-30 хв, а 4 раз перед сном.

Вранці та ввечері ліки організм відчуває найкраще.

Якщо ви вживаєте інші ліки із трав, або хімічні препарати, то спочатку випийте краплі, а потім вживайте через 5-10 хв інші ліки.

Іноді фітокомпозиції вживають до їди, а інші ліки після іди, щоб не заважати краплям діяти ефективно.

В «Зеленій планеті Земної» наші лікарі-консультанти, які діагностують і консультують безкоштовно, радять вживати краплі і після іди.

Якщо хвора, збільшена печінка, атонічний шлунок і порушена функція підшлункової залози (цукровий діабет), то до їди: Гепахол, Гастротон, Діамант, а якщо має паразити, то і Гельмін – щоб підшлункова залоза виконувала свою гормональну функцію, продукувала гормони (інсулін), а також ферменти для перетравлення і засвоєння їжі. Тому Діамант з Гепахолом і Гастротоном до їди, а Золотник після їди, якщо понижена кислотність і діабет. Якщо ж, панкреатит - запалена підшлункова залоза і підвищена кислотність (гіперацидний гастрит, виразка 12-ти палої кишки, хелікобактер або рефлюкс-езофагіт), то до їди, як завжди: Золотник, Гастроулькан а при езофагіті (закид жовчі) додати Езофагін.

Якщо лікар-консультант «Зеленої планети Земної» знайде причину іншого захворювання – поставить вам діагноз, то починаємо лікувати причину, а разом з тим, позбавляємось захворювання.

Так в народній медицині, і зокрема в «Зеленій планеті», лікарі-консультанти починають лікування ліками із трав виключно із причини.

Якщо у відвідувача підвищений тиск, то обов’язково знайдуть причину, щоб вилікувати гіпертонію, а не просто, як в офіційній медицині, давати ліки для пониження тиску.

В «Зеленій планеті» порадять вам спосіб життя, відповідне харчування, і якщо потрібно, запропонують ще чаї, відвари, напої із трав.

Але фітокомпозиції «Зеленої планети Земної» застосовуйте правильно, і будьте здорові!

Оставьте ваш комментарий