Як не хворіти восени

15 ноября 2017 г.

Що відбувається з нашим здоров'ям, як змінюються біоритми, перебудовується робота органів і систем у цю холодну пору? Як допомогти собі швидко і без втрат пристосуватися до неї?

Вчені довели, що восени в лімфоїдній тканині відбуваються серйозні зміни, через які кровоносна система працює з певним напруженням. Відзначається низький рівень моноцитів, лімфоцитів та імуноглобулінів у крові, мінімальною є вага вилочкової залози і селезінки. Імунна система стає більш уразливою, отже і більший ризик вірусних та інших інфекційних захворювань.

Не дивно, що за статистикою, на грип люди важче і частіше хворіють саме восени. Пік захворюваності на ангіну відзначається в жовтні, ревматизм і хондроз загострюються у жовтні-листопаді. Перебіг інфекційних захворювань ускладнюється ще й тим, що восени  запальні процеси (набряки,гіперемія,висока температура) максимально виражені.

Здравниці «Зеленої планети Земної» мають у своєму арсеналі достатньо засобів з лікарських рослин, щоб впоратися з усіма проявами застуди, ГРВІ, грипу: фітокомпозиція РЕСПІРАН завадить застуді розвинутися, ГРИПОЛІК незамінний, якщо віруси взяли гору і піднялася температура, МИГДАЛІК радимо тим, хто часто потерпає від хворого горла, а ІМУНАТ добре зміцнює імунітет.

Зовнішні засоби

НАЗАЛІК,ФІТОФЛАВ, ФІТОВІР і ГАЙМОРИН допоможуть впоратися з нежиттю і навіть таким серйозним захворюванням як гайморит.

Усі обмінні процеси, в тому числі й імунні, регулює наш щит – щитовидна залоза. Саме вона відповідає за м'язовий тонус, стан серцево-судинної системи, мозковий кровообіг і багато інших процесів. Восени її потрібно поберегти і підтримати. Для цього маємо прекрасний засіб НОРМОСТРУМ. Разом з ІНТЕЛЯТРИНОМ він полегшить адаптацію, вбереже від мінливої погоди, поганого настрою і осінньої депресії.

Отже, у холодну пору з особливою увагою поставтеся до свого здоров’я.

Завітайте на безкоштовну консультацію до Здравниць «Зелена планета Земної», сумлінно приймайте фітокомпозиції. Принесуть користь здоров'ю масажі, різноманітні водні процедури. Побороти осінню депресію допоможе ранковий контрастний душ та вечірні ванни з ароматичними оліями (пачулі, жасмином, ялівцем тощо). Тоді зможете сповна насолодитися чарами осені та з оптимізмом чекати зимових свят!