Корзина
Ваша корзина пуста.

Як підняти рівень тромбоцитів і знизити показник гемоглобіну

25 сентября 2023 г.

Пані Наталя питає, як можна підняти рівень тромбоцитів у 13-річної дівчинки? Часто робляться маленькі синці після найменшого забиття.

А інколи «вискакують» неначе маленькі червоні родимки, коли лопаються капіляри. У підлітків також бувають носові кровотечі. В тяжких випадках розвивається гемофілія, «царська хвороба». Особливо це стосується хлопчиків.

Якщо порушення пов'язане з кров'ю, треба звернути увагу на кровотворні органи: печінку, селезінку, кістковий мозок. Допоможуть поліпшити їхній стан засоби з рослин.

В «Зеленій планеті Земної» застосовуємо ВАЗОНОРМ для капілярів і ГЕМОРАН від кровотеч.

Попереджаємо, що не треба вживати цукор та солодощі взагалі (особливо куповані), бо вони дуже погано впливають на стінки судин. Якщо вже схотіли солодкого, то краще взяти трошки меду. І для дітей це безпечніше та корисніше, особливо коли у них гастрити гіперацидні, гіпоацидні, треба шлунок лікувати. То можна його лікувати медом.

Пані Олександра питає поради, що робити, коли гемоглобін 180?

Гемоглобін — це білок крові, який переносить кисень з легень до інших органів і тканин людини. Причин підвищеного рівня гемоглобіну безліч. Але зазвичай це прояв патології внутрішніх органів, а не окреме захворювання.

Для жінок вже 150 г\л вважається високим показником. Це небезпечно тим, що збільшена в'язкість крові може спричинити тромбоутворення, як наслідок інсульт, інфаркт міокарда.

Раджу фітокомпозицію ВЕНОЛІК. Засіб розріджує кров, лікує венозні судини і кровотворні органи. Ні в якому разі не можна вживати цукор, ні пів грама, слід подбати про здоров’я, пити достатньо води, дотримуватись здорового харчування і способу життя.

Оставьте ваш комментарий