Як зміцнити чоловічу потенцію?

29 березня 2024 р.

За Фрейдом, чоловік має нагальну потребу будь-якої миті відчувати себе справжнім мужчиною. Отже, потенція дуже важлива для кожного представника сильної половини людства. Найменші проблеми з ерекцією під час статевого акту можуть перетворитись на досить складний психологічний тягар. Що вже казати про випадки, коли проблеми з простатою призвели до зниження, або повної відсутності цієї функції?!

Потрібно діяти! В арсеналі «Зеленої планети Земної» є ефективні засоби з цілющих рослин, які допоможуть жити повноцінно і почуватися здоровими.

Пан Олександр, 60 років, лікувався операційно. Діагноз — аденома передміхурової залози. На операції дуже наполягав лікар-уролог. Та минуло 6 місяців, а стан не поліпшився: часте сечовипускання (до 5 разів на ніч), біль унизу живота. «Де вже там повноцінне сексуальне життя! Лікарю, невже я так буду мучитися й далі?»

На перший місяць був призначений курс лікування Уросептом, Простаденом, АнтИнодумом і Тримником. Вже через тиждень від початку прийому фітокомпозицій стан хворого покращився (зник біль, меншою стала потреба в туалеті).

Другий місяць пан Олександр приймав Уросепт, Простаден, Антинодум, Спайкелан. Стан нормалізувався, ніщо вже не переривало міцний здоровий сон: «Дякую, тепер уночі я можу приділити увагу своїй дружині!»

Проте, наш пацієнт не зупинився на досягнутому результаті. Ще один місяць застосовував Простаден, Супервіт і Венолік.

Після застосування цього комплексу фітокомпозицій, Олександр прийшов на прийом у гарній фізичній формі з посмішкою на обличчі. Першими його словами були: «Ви подарували мені повноцінне життя, дали впевненість і чоловічу відвагу. Я повний сил і енергії, дуже сильно люблю свою дружину. Ось від неї презент — пиріжки з капустою, домашні!»

Щоб і надалі залишатися у формі, Олександр і тепер застосовує дві фітокомпозиції: Супервіт і Венолік, які приймає по 10 крапель на ніч.

Олена Лунгул,
лікар-консультант Здравниці «Зелена планета Земної» №31, м. Миколаїв

Залиште свій коментар