Досвід лікування фітокомпозиціями міокімії, вузлового зобу та інсульту

23 березня 2024 р.

У вересні, на початку жовтня минулого року у жінок з'явилися стійкі посмикування верхньої чи нижньої повіки. За останні п'ять років не пам'ятаю, щоб до мене з звертались із таким порушенням. Якщо посмикування повік і з’являлося, то найчастіше минало без лікування. А упродовж згаданого періоду до мене звернулося п'ять осіб.

В офіційній медицині посмикування повік називається міокімія. Її вважають наслідком сильного перенапруження, стресу, втоми, неповноцінного харчування, нестачі Mg та вітамінів, надмірного вживання кофеїну, алкоголю, ознакою блефариту, геміфаціального спазму, сухості очей, алергії, а також показником серйозного захворювання або черепно-мозкової травми.

Під час огляду пацієнтів з’ясувалося, що посіпування з'явилися або після, або на тлі симптомів вірусної інфекції. Тому їм було призначено РЕСПІРАН (або ГЕМОСАН, або ВІРУСАН, або ГРИПОЛІК), АЛЕРГІН, НЕВРИН, НЕВРОЗАН, ІМУНАТ, ПРОЗІР, іноді ГЕПАХОЛ або ГЕПАХОЛ-2. Посмикування минало за 5-10 днів.

На прийомі були дві жінки із міокімією, які лікувалися у сімейного лікаря та невропатолога. Заспокійливі фармацевтичні препарати, препарати магнію, їхнього стану помітно не покращували.

Досвід комплексного застосування вищезгаданих фітокомпозицій «Зеленої планети Земної» усунув симптоми і покращив стан однієї пацієнтки. Ще дві пані зверталися повторно, в однієї посіпування повіки минуло, в іншої, коли нервує або сильно напружується, з'являється неприємне відчуття в оці. Їй лікування продовжили (виписали НЕВРИН, НЕВРОЗАН, ГЕПАХОЛ-2, ДІАМАНТ, після їди — ЗОЛОТНИК) і порекомендували здати аналізи й відвідати окуліста.

Маю випадок лікування вузлового зобу. В разі вузлового зобу в щитовидній залозі з'являються різноманітні утворення: кілоїдні вузли, кісти, аденоми, лімфоми, саркома та рак.

Якщо з'являються два і більше вузли, використовується термін «багатовузловий зоб щитовидної залози». Залежно від рівня вироблення гормонів зоб може бути токсичним чи не токсичним.

Причини виникнення зобу можуть бути різні: основним чинником нині є хронічна нестача йоду у їжі; в осіб похилого віку до 40% випадків зобу вважають віковою трансформацією щитовидної залози; інколи захворювання є спадковим.

У більшості випадків перебіг безсимптомний. Інколи виникає гіпертиреоз з надмірною гормональною функцією та відповідними сииптомами: серцебиттям, задишкою, підвищеним артеріальним тиском, збудженням, блиском в очах, першінням або відчуттям тиску в горлі, шиї або за грудиною, осиплість голосу. Перебіг в разі гіпотиреозу характеризується зниженим тиском, збільшенням маси тіла, набряками, різкою загальною слабкістю, сонливістю.

Жінка 60 років вперше звернулась восени 2021 року після УЗД з приводу вузлового зоба щитовидної залози із зростанням вузлів. Їй призначили НОРМОСТРУМ, АНТИНОДУМ, ГЕПАХОЛ, ДІАМАНТ, НЕФРОЛІК, СПАЙКЕЛАН. Також провели антигельмінтний курс: ГЕЛЬМІН, ГЕПАХОЛ-3. Пані лікувалася 3 місяці.

Згодом оглядала її вже в 2023 році з приводу грижі. Вона розповіла, що знову робила УЗД щитовидної залози. Лікар, який робив обстеження, обурився: «Який дурень сказав, що у вас зоб? Немає тут нічого!». Жінка йому у відповідь: «Це ви у мене зоб виявили!», — і показала йому висновок. А ще подякувала за те, що виявив зоб, і вона змогла пролікувати щитовидну залозу. Лікар з недовірою глянув на неї і промовчав.

Фактично, на лікування зоба фітокомпозиціями пішло три місяці. Вузли розсмокталися, щитовидна залоза повернулась до колишніх розмірів.

Ще один випадок успішного засосування фітокомпозицій. Звернулися родичі жінки 55 років, яка на той момент перебувала на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділенні з приводу інсульту, що виник у результаті введення контрастної речовини під час обстеження внутрішніх органів. Дуже просили призначити курс лікування фітокомпозиціями «Зеленої планети Земної». Відмовляти не хотілося, хоча, зазвичай, без огляду і під час лікування фармацевтичними препаратами і застосування крапельниць, такого не практикуємо.

На момент звернення у жінки були порушені серцево-судинна, травна (ковтання), рухова, мовна функції. До фармпрепаратів підключили наші фітокомпозиції: АПОПЛЕКСИН, ТОКСАН, АЛЕРГІН, ЕНЦЕФАН, ВАЗОНОРМ, СПАЗМІН, ГІПЕРТАН, СКЛЕРОЗАН, НЕФРОЛІК.

За 3 тижні жінка була у мене на прийомі. Відновилися всі функції, крім мови. Повідомила, що регулярно 4 рази на день капала наші краплі, не пропускаючи жодного прийому. Лікарі були дуже здивовані, що вона за такий короткий термін лікування швидко почала одужувати і відновила основні функції організму.

Неля ДАЦЕНКО, лікар-консультант Здравниці «Зелена планета Земної» №10, м. Харків

Залиште свій коментар