З чого починається цукровий діабет і як його подолати

23 лютого 2024 р.

Хвора підшлункова залоза тягне за собою багато інших хвороб, і одна з найпоширеніших — діабет ІІ типу. Ліки від нього шукають вчені на всіх континентах. Продовжую шукати їх і я. Ось нещодавно повернулась з Африки, де збирала трави, які допоможуть підвищити ефективність і дію наших фітокомпозицій для підшлункової залози.

Я на прийомах завжди прощупую підшлункову залозу і часто бачу, що вона запалена. У таких відвідувачів часто є псоріаз, діабет, порушений обмін речовин. Коли хочу побачити, як працює підшлункова залоза, дивлюсь на язик. Якщо її функція порушена, і підвищений цукор у крові, то язик коричневий, аж чорний; а також суха шкіра, яка легко подразнюється; слизова оболонка теж суха, тому в роті сушить, хочеться пити, в сухій піхві виникає свербіж, а вночі людина кілька разів ходить в туалет. Виникає надмірний голод, постійно хочеться солодкого, але при цьому людина може бути як товстою, так і дуже худою, аж до стану кахексії: їсть багато, а набрати вагу не може.

Якщо у людини нестача інсуліну, страждають всі клітини, але насамперед мозок. Люди тоді скаржаться на склероз судин, шум в голові, запаморочення, порушення пам’яті. Все це може виникати через нестачу глюкози, за рахунок якої працює мозок.

Причиною хронічного запалення підшлункової і, як наслідок, розвитку діабету, часто стає недолікований гострий панкреатит. Після гострого панкреатиту треба ще якийсь час застосовувати ліки, які відновлюють функцію підшлункової залози, усувають запалення; дотримуватись дієти. Інші причини — це травми залози, це склероз судин у підшлунковій залозі, пухлини.

Цукровий діабет майже ніколи не виникає зненацька, розвивається впродовж 5-7 і більше років. Тому треба звертати увагу на перші ознаки: появу живота, зміну ваги, гормональні збої, запальні висипання на шкірі, випадіння волосся, нічні походи в туалет, сухість шкіри, спрагу. Не зайвим буде раз на рік робити аналіз на глікований гемоглобін — він більш показовий, ніж просто аналіз крові на глюкозу, бо показує рівень глюкози за останні три місяці.

При появі перших ознак чи аналізів, які свідчать про цукровий діабет, треба поглянути на те, що і скільки ви їсте. Надмір їжі дуже шкодить органам травлення, але особливо це відчуває ця маленька залоза. Шкодить підшлунковій алкоголь, жирна, смажена, копчена, нашпигована різними штучними добавками їжа.

Є і такі продукти, які дуже бажані при діабеті. Завжди раджу вживати багато зелені і насіння кропу: це спасіння при панкреатиті і діабеті. Діткам, коли пучило животик, давали кропну воду: 1 ч. л. на склянку кропу, настояти і давати по 1 ч. л. чи 1 ст. л. Це добре для шлунка, печінки і підшлункової.

Дуже корисний лавровий лист: його варто класти у страву незадовго перед тим, як зняти її з вогню. Якщо господиня не кладе до страв лаврового листка, то потім, лікуючи діабет, доведеться брати 9 листків, заварювати склянкою окропу і пити по чверті склянки чотири рази на день чи по 1 ст. л. кожні 2 год.

Для профілактики і лікування діабету роблять гречану страву: 1 ст. л. гречки, краще подрібненої, залити склянкою кефіру, до ранку настояти, вранці цим поснідати.Гречка містить рутин, що лікує судини, які страждають при цукровому діабеті. Завжди раджу і топінамбур. Ним добре заміняти картоплю. Його можна смажити, тушкувати, варити, їсти сирим.

Для здоров’я підшлункової залози і шлунка, потрібна капуста. Аби не пучило, треба її їсти потроху, але частіше, і присмачувати кропом, зеленню чи меленим насінням. Пастернак відновлює функцію підшлункової і налагоджує обмін речовин.

Дуже рекомендую квасолю. Нею добре заміняти м'ясо в борщі, салатах. Саме червоне м'ясо, за останніми дослідженнями, є основним продуктом, що сприяє розвитку діабету, залишаючи цукор позаду. Але квасоля, інші бобові, дуже цінні самі по собі завдяки клітковині, яка живить мікробіом. А хороший мікробіом — це основа здоров’я, від нього теж залежить, чи розвинеться діабет. Якщо регулярно їсти квасолю, не знадобиться вживати її стручки, коли вже буде високий цукор: 1 ст. л. подрібнених стручків залити склянкою окропу, настояти 6 год., або в термосі до ранку, або варити 7-10 хв. і настояти; пити по чверті склянки 4 рази на день; дляпрофілактики по 1-2 ст. л. 4 рази на день. Ще при діабеті корисний козлятник.

Коли я хочу допомогти вам при цукровому діабеті фітокомпозиціями, то раджу одразу кілька: ГАСТРОТОН, щоб добре працював шлунок; ГЕПАХОЛ, щоб печінка не була збільшеною і застійною; ДІАМАНТ, щоб відновити функцію підшлункової і не допустити ін’єкцій інсуліну; ЗОЛОТНИК,щоб відновити травну діяльність підшлункової, щоб не було панкреатиту; ГЕЛЬМІН від гельмінтів, які на солодкому раціоні набирають силу і доїдають організм.

Обов’язково звертаю увагу на нирки і раджу НЕФРОЛІК, щоб підтягти їх, щоб вони працювали добре, не було застою сечі, не відкладався пісок, камені, не було кіст. Якщо є виразка гомілкичерез порушену циркуляцію крові, варикоз, то даю ВЕНОЛІК, який лікує вени, налагоджує циркуляцію і консистенцію крові, щоб не було згустків. Але найчастіше страждають капіляри, тому раджу ВАЗОНОРМ, який допоможе капілярам доставити кров в кожну клітину.

Якщо є неспокійні ноги, тоді призначаю СУДИННИК, особливо курцям, щоб циркуляція крові по артеріях відновлювалась як вниз, так і вверх. Якщо порушена робота щитовидної залози (руки мокрі, тремтять, холодні, мерзнуть, є пітливість) даю НОРМОСТРУМ, НЕВРОЗАН, а молоді ІНТЕЛЯТРИН, щоб покращити розумову діяльність.

Але давати ліки — це одне, а дотримуватись здорового раціону і способу життя, допомагати організмові зцілитися, це інше, ще більш важливе. Ми даємо вам ліки для того, щоб допомогти вашому організмові боротися із захворюванням і самовідновитися — саме для цього і існують фітокомпозиції в «Зеленій планеті Земної». Організм на це здатен, тільки не продовжуйте шкодити йому!

Залиште свій коментар