Глаукома

18 липня 2022 р.

Медична статистика захворювань показує, скільки людей хворих і який відсоток здорових. Якщо ж йдеться про зір, то цифри невтішні: цілком здорових людей старшого віку, так само як молоді, навіть дітей — дуже мало. Тих, хто має повноцінний зір, знайти серед якоїсь групи людей важко. Часто дивуєшся: скільки різних проблем, захворювань на оте маленьке око!

Недарма говорили наші мудрі пращури, що все найцінніше потрібно берегти як зіницю ока! А ми те око не завжди можем вберегти, та й не завжди цього прагнем. Від травми ока, голови, що сталась на початку життя, в зрілому віці виникає катаракта. Чи часто ми замислюємось, скільки улюблені солодощі містять цукру, який є справжньою хімічною отрутою для організму! Цукор теж травмує судини, порушує кровообіг в сітківці, і отже, живлення для ока. Коли нема живлення, то нема і життя. А не живе — то й не бачить.

В попередні роки дуже багато людей старшого віку звертались до лікарів з катарактою, були поширені операції із заміни кришталика. Тепер же естафету, так би мовити, «перехопила» глаукома — хронічне захворювання очей, основною ознакою якого є підвищений внутрішньоочний тиск.

Тиск підвищується з різних причин: найчастіше це судинні й судинно-нервові розлади. Циркуляція рідини в оці порушується, погіршується її відтік, а це призводить до накопичення внутрішньоочної рідини і підвищення внутрішньоочного тиску. В результаті, роздивляючись якийсь предмет, не бачать чітко його контурів. Також з’являються болючі відчуття в оці, виникають веселкові кола, якщо дивитись на джерело світла, періодично затуманюється зір. У разі застійної форми бувають напади із сильним болем і різким погіршенням зору.

Стійке підвищення внутрішньоочного тиску призводить до загибелі нервових закінчень в сітківці ока, до незворотніх змін очного нерва і прогресуючого погіршення зору.

Глаукому можна лікувати природними засобами. І чим раніше розпочати лікування, тим вищою буде його ефективність. Тому така важлива своєчасна діагностика.

В «Зеленій планеті Земної» для лікування глаукоми на основі очанки, росички, білозіру та інших цілющих рослин створена фітокомпозиція ОКОЛІК.

ОКОЛІК відновлює зорову функцію очей, а в задавнених випадках припиняє подальший розвиток глаукоми і покращує зір.

НЕВРИН доданий до ОКОЛІКА відновлює нерв, ВАЗОНОРМ, СКЛЕРОЗАН і ВЕНОЛІК відновлюють судини, а отже й життя очей. Зовні допомагають краплі для очей ПРОЗІР.

Для лікування і профілактики глаукоми народна медицина радить вживати овочі, фрукти багаті на вітамін С. Помічні ягоди чорниці, яких в сезон треба вживати якнайбільше, ще й заморозити або насушити на зиму.

А для допомоги очам зовні з кропиви і конвалії можна зробити для очей примочки: пів склянки подрібненої кропиви і 1 ч. л. листя конвалії змішати з 1 ст. л. води, настояти 9 год. в темному місті, додати пів ч. л. соди, прикладати до очей в теплому вигляді 2 рази на день на 10-15 хв.

Залиште свій коментар
Коментарі
08.05.2023 7:55
Нади

Мой муж отправил лекарства купленные у Вашей аптеки в Гамбург с Вашими ответами. У моего мужа проблемы похоже сходны.Скажите вы можете конкретно помочь, нужна конкретные пошаговые рекомендации у него  подозрение на катаракту и есть вспышки давления  и есть улучшения после первого курса.Конечно любой труд должен быть оплачен по результатам работы,надеюсь у вас найдется время  для этой работы.Мы принадлежим к народу  который Отвевечает за свои слова, Надеюсь ваша коллега   Надежда Петровна  записала мужа на прием,Украинская фамилия мужа Никифоренко Петр. С Уважением  Нади Хольц .телефон семьи 0970457241 ,будем опираться на ваши правила поведения для нас