Корзина
Ваша корзина пуста.

Глосит

1 сентября 2022 г.

«У людей буває болить шлунок, щось можуть їсти, а щось ні. А у мене, — пише Антоніна, — болить язик. Да так болить, що не можу їсти не тільки тверду їжу, гарячу або холодну, навіть говорити не можу. І від чого так сталось, не можу збагнути».

А могло це статися, пані Антоніно, від різних причин. Наприклад, причина в механічному ушкодженні: протез погано підігнаний, із задоволенням налускались насіння, але занадто захопились, травмували чи вдряпнули їжею абощо. В ушкоджені тканини потрапила інфекція, от і виникло запалення язика.

Запалення слизової язика лікарі називають глосит. Перебіг може бути гострим і хронічним. У гострому стані язик набряклий, червоний і дуже болючий. В деяких випадках запалення поширене в поверхневих тканинах язика, інколи сягає глибших шарів, може призвести до абсцесів або флегмони.

Радикального лікування офіційна медицина запропонувати не може. Після вживання хімічних препаратів часом виникає загострення. В разі поверхневого запалення радять тепле полоскання розчином соди, відваром шавлії, ромашки. Але лікувати лише запалення язика, не звертаючи уваги на причину, недостатньо і неефективно.

Ми часто кажемо, що язик — це дзеркало шлунка. От і глосит найчастіше буває в людей з ураженим шлунково-кишковим трактом. Навіть коли глосит виникає внаслідок отруєння важкими металами, якоїсь інфекційної хвороби, в інших випадках лікувати потрібно всю травну систему.

Місцеве (зовнішнє) лікування язика покращить стан, але не дасть цілковитого одужання. А воно ж болить — язик пече вогнем, їжа вся на один смак! Жувати важко, їжу треба підготувати спеціально — твердого, гарячого, гострого не можна. Говорити складно, бо болить і пече.

Засобами народної медицини, фітотерапії це захворювання добре лікується. Беремо до уваги, що майже завжди глосит пов’язаний зі зниженою секреторною діяльністю шлунка. Тому спершу пропонуємо фітокомпозицію «Зеленої планети Земної» ГАСТРОТОН, для печінки додаємо ГЕПАХОЛ, для підшлункової ДІАМАНТ і після їди ЗОЛОТНИК, від подразнення, почервоніння — АЛЕРГІН. І вже на третій-четвертий день настає покращення.

Полоскати, або змащувати язик радимо цілющим зовнішнім засобом СТОМАГ. Хворі вже за тиждень-два кажуть — як на світ народилися.

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
15.12.2023 17:57
Я це все бачила

Ще потрібно знати як цим лікуватися