Корзина
Ваша корзина пуста.

І знову шпора!

13 сентября 2022 г.

«Коли загострення, то буває ще гірше, ніж від хронічної хвороби! Хоча не було би хвороби, то не було б і загострення. Тож однозначно треба лікуватись вчасно, а краще взагалі не допустити до захворювання.

Ніби ні з того, ні з цього почала розростатись частина п’яткової кістки. Поступово виріс шип, на який спочатку не звертала уваги, аж поки він не болів. А потім при ходьбі або навантаженні фізичному на ноги, ох як же почало боліти!

Нічого не виникає на порожньому місці без всілякої причини. І в мене почалось з підошви. Кажуть — подагра. Та якби подагра, то боліла би мабуть вся нога, всі суглоби. А то ж як шпигоне, аж серце заходиться, ніби потрапило в п’яту щось чужорідне. Особливо, коли зігнути стопу.

Питаєш лікаря — чому таке буває, а він відповідає, що причини ніхто не знає, бо вона ще до цього часу не встановлена.

І каже, навіть видаляти її, ту капосну шпору, хірургічним шляхом не варто, бо знову виросте ще більша. А хірург каже, чекай, поки саме пройде, або йди до народників, може щось порадять. Взуття шукай спеціальне ортопедичне, а де шип, виріж дірку, щоб не натискало на нього.

Та можливо є якісь засоби, не могли ж люди мучитись від такого болю?». — Так описала проблему одна відвідувачка на прийомі в Здравниці.

Дійсно, наші мудрі пращури знаходили засоби доступні, прості, не шкідливі та ефективні.

Натирали сиру помиту, але не чищену, картоплину, клали на шматок полотна і прив’язували до болючого місця на добу (24 години). Міняли пов’язку щодня упродовж тижня.

Таким же чином лікували не тільки шпору, а й мозолі та подагру. Картопля має гарну протипухлинну, розсмоктуючу дію, але це тільки місцеве (зовнішнє) лікування, і з часом може бути рецидив, тобто повторення нападу.

«Зелена планета Земної» може запропонувати лікувальний комплекс фітокомпозицій, який дозволить повністю позбутись шпори: СПОЛУТКАН, СПАЙКЕЛАН, ПОДАГРИН, АРТРИТАН. Зовнішньо застосовувати РОЗТИРАННЯ у вигляді компресів і САНАТ.

Сумлінно лікуйтесь і ходіть без болю.

 

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
06.05.2023 18:56
Дякую що ви запропонуєте ефективне з даних препаратів.

Як замовити?