Комплексне лікування опущення органів

27 лютого 2023 р.

Останнім часом багато звертається людей з опущеними органами, особливо жінок. Вони відчувають значний дискомфорт через нетримання сечі: часто встають вночі мочитися; кашлянули, чхнули, є виділення сечі. Шукають ті засоби, ту пігулку, яка б допомогла, порятувала від прикрих ситуацій. Але в разі нетримання сечі «чарівною пігулкою» не обійтись.

Коли треба повернути опущені органи на призначене їм місце, як і в багатьох інших випадках, також вдаємось до комплексного підходу. Нирки, сечовий міхур, матка опускаються під тиском тих органів, які розташовані вище, передусім шлунка і печінки. Тому нетримання сечі ми починаємо лікувати з ГЕПАХОЛУ, щоб нормалізувати стан печінки, і ГАСТРОТОНУ, щоб підняти шлунок.

Найчастіше опускаються органи і водночас збільшується печінка, коли не виконує свою секреторну функцію шлунок: він атонічний, кислотність знижена, стінка шлунку розтягнута, він опущений. В такому нездалому шлунку їжа не перетравлюється, бо бракує травних соків, не виробляється достатньо соляної кислоти. Їжа, замість наснажувати організм, бродить і гниє, «псує настрій» і роботу печінці. Хоч печінка і намагається всі ті токсини від гниття їжі в шлунку вивести, але їх надто багато, щоб з ними впоратись.

Порятує печінку ГАСТРОТОН, який підтягне шлунок, тонізує його, надасть йому сили поновити секреторну діяльність і нормалізувати кислотність. Шлунок стане на місце, їжа буде добре перетравлюватись, і токсини не заважатимуть працювати печінці, а разом і підшлунковій залозі. Для кращого виконання всіх 500 функцій, зменшення розміру, відновлення циркуляції крові і жовчі в печінці застосовуємо ГЕПАХОЛ. Печінка піднімається під діафрагму, стає на своє місце і може добре виконувати свою роботу.

Коли вже шлунок і печінка нормально працюють, можна подбати і про нирки. НЕФРОПТАН допоможе ниркам повернутись на місце. Вирівняються сечоводи, і не буде застою сечі в нирках. Слідом за нирками і матка займе своє положення. Для того, щоб це було швидше і надійніше, застосовуємо ПТОЗАН (птоз — це опущення).

Отже, НЕФРОПТАН допоможе підняти нирки, ПТОЗАН — матку, і тоді вже ніякого нетримання сечі не буде. Але, щоб поставити стільки органів на місце й відновити їхню роботу, потрібен час. Для усунення неприємних симптомів жінкам, подекуди й чоловікам, людям старшого віку та дітям радимо приймати ТРИМНИК. Це дозволить покращити якість життя, уникнути фізичного та душевного дискомфорту, прикрих ситуацій, почуватись спокійно і захищено.

Трохи зупинимось на дитячому нічному енурезі, тобто нетриманні сечі. Лікування теж розпочинаємо з ГЕПАХОЛУ, ГАСТРОТОНУ (для печінки і шлунка), додаємо ТРИМНИК — і дитина не буде потерпати від нетримання. Можна не хвилюватись про ускладнення або рецидив (повторення) хвороби.

В незадавнених випадках можна вилікувати дитину за місяць. Інколи доводиться лікувати опущення органів два, або й три місяці. Особливо у випадках, коли енурез супроводжується нервовими порушеннями, стресом, неспокоєм. Дітям повернути душевну рівновагу, здатність до концентрації і навчання добре допомагає ІНТЕЛЯТРИН.

Згадаємо і про болючі місячні у дівчат та молодих жінок. В деяких країнах це явище настільки поширене, що через важкий перебіг на цей період надають додаткові вихідні. Це свідчить про безпорадність лікарів, їх неспроможність вирішити проблему. Мабуть не знають, що першопричина теж у збільшеній печінці, опущеному шлунку і, як наслідок, опущеній матці. Або нічим не можуть допомогти, коли матка опущена, є загин шийки матки, і місячні дуже болючі, особливо перший день.

Українська народна медицина запевняє, що не треба робити операцію, якщо можна просто підняти органи. Матка займе своє положення, будуть нормальні місячні, не по сім, вісім, або й по дев'ять днів, а триватимуть три дні, не заважаючи людині жити в звичайному ритмі й займатись повсякденними справами.

Залиште свій коментар