Комплексне лікування болю в ногах і попереку

28 лютого 2023 р.

Дуже часто відвідувачі скаржаться, що в них болять ноги. Хто про них думає, коли вони здорові! Людина собі вільно ходить, швидко бігає, без втоми танцює, високо стрибає, виконує різноманітні фізичні вправи й не турбується про цей дуже потрібний засіб руху. Якщо ж ноги хворі, навіть звичайно пересуватись по землі стає проблемою. Тоді, ой скільки ж уваги тим ногам! Кожен догоджає їм вже як може. А вони болять — і не тільки вдень, ще й вночі не дають спати.

Якщо біль у суглобах, її добре усуває фітокомпозиція РЕВМАТИН. Буває, винна подагра: пече підошву вночі, і хочеться висунути ноги з-під ковдри, так пече. Тоді до РЕВМАТИНА обов'язково радимододати ще НЕФРОЛІК і ПОДАГРИН.

З болем в ногах часто пов’язаний і біль в попереку. Теж часто скаржаться, що ні зігнутись, ні розігнутись не можна. Хто нарікає на спину, хто на поперек, українці кажуть, що в крижах болить дуже. Звідти тягне ногу аж до самого низу, і біль такий сильний, що не роби — хоч натирай, хоч ванни приймай — а він не минає. Це й не дивно, коли затиснутий нерв десь між хребцями.

Тобто причина в хребті: затиснутий сідничний нерв, а може вже й грижі утворились. А якщо поглянути більш пильно, то і грижі, і затиснутий нерв, і той біль в крижах, коли тягне ногу, треба починати лікувати з нирок. По-перше, повернути їх на те місце, де вони мали б бути, якби на них не тиснули хворі печінка і шлунок. Тож перед тим, як приймати НЕФРОЛІК, не забуваємо пролікуватись ГЕПАХОЛОМ і ГАСТРОТОНОМ. Інколи, щоб підняти нирки, слід додати НЕФРОПТАН.

Коли нирки почнуть добре працювати, вийдуть не потрібні організму солі, які повідкладались між хребцями, не будуть травмуватись нерви, і поперек не турбуватиме.

Та іноді солі так зцементовують хребет, що потрібні додаткові засоби. Наприклад, коли між хребцями «поклади» білих, лужних солей (карбонати, фосфати, трипельфосфати), застосовуємо ХОНДРОЛІК. В сольовому обміні саме лужних солей активну участь бере щитовидна залоза. В разі її зниженої функції додаємо НОРМОСТРУМ. Таким чином лікується остеохондроз, тобто відкладення солей по всьому хребту.

Щоб зняти запалення, тобто усунути неврит, скажімо, сідничного нерву, до курсу лікування додаємо НЕВРИН. А коли людина ходить перехняблена від болю в спині, то ще й СПОНДІЛАН. Спондилоартроз саме так і лікується: НЕФРОЛІК, ХОНДРОЛІК, АРТРИТАН, СПОНДІЛАН, НЕВРИН.

Але болю потрібно позбутись якнайшвидше. Для цього слід активно застосовувати зовнішні засоби. По-перше, добре усуває біль САНАТ. Засіб твердий, тугий, тому його треба трошки зігріти в руці або в теплій водичці, чи просто на батарею поставити. Потім САНАТ треба струсити, аби добре розколотити; він тоді стає рідкий. Треба взяти трохи САНАТУ на пальці і енергійно, але легенько, втирати в хворе місце: болючий суглоб, поперек, шийний відділ хребта. Коли болять плечі, терпнуть руки САНАТ також слід втирати в те місце, яке просить допомоги.

В «Зеленій планеті Земної» є ще один зовнішній засіб — РОЗТИРАННЯ, який теж добре усуває біль.

З рослин радимо дивину. Раніше наші бабусі-прабабусі вміли користуватись цією рослиною, аби усувати біль ревматичний, біль від артриту і артрозу, будь-який біль у суглобах та спині.

Треба зібрати свіжі квіти дивини густоквіткової разом з пуп’янками, запарити, і оту запарену траву покласти на хворе місце. Дивина усуває запальний процес, і біль минає. За тиждень-два вже не відчувається біль у попереку, відпускає ногу, яку дуже тягнуло і боліло. За 3-4 тижні можна спокійно ходити і не скаржитись на біль у спині.

Наші пращури часто користались дивиною в разі тяжкої невралгії (коли запалений нерв), наприклад, невриту лицьового нерву, лікували також і зубний біль.

Залиште свій коментар