Подбаємо про психічне здоров’я дітей

13 червня 2024 р.

На кожному моєму прийомі в Здравницях оглядаю 2-3 дітей з аутизмом. Буває, що батьки потрапляють до нас з цією дитиною вперше аж в 10 чи навіть більше років. Дуже жаль в таких випадках, що втрачено стільки часу на лікування.

Пам’ятаю випадок, коли привели на прийом 16-річного хлопця. Шкода, але за стільки років батьки не здогадались звернутись до народної медицини! Возили його по всьому світу, лікарях і вчених, але нічого не допомогло, дитина залишилась неадекватна.

Найчастіше аутизм починається з травми голови під час пологів, травмування в разі кесаревого розтину, інколи дитина до року впала, може, з колиски або з ліжка, вдарилася головою, особливо потилицею. І батьки спочатку нічого не помітили. Але минає час, і порушується функція щитовидної залози або починається інший запальний процес. Так і починається дитячий аутизм.

Ми в «Зеленій планеті Земної» даємо таким дітям фітокомпозиції АРНІКА, НОРМОСТРУМ, ІНТЕЛЯТРИН — для відновлення інтелекту, бо часто буває так, що дитина не говорить і постійно збуджена, ВАЗОНОРМ — для нормального кровопостачання, щоб кров доходила до кори головного мозку і наснажувала його.

Також дивимося на травні органи, чи немає паразитарного ураження — воно часто-густо буває, дитина деколи заражається ще в утробі матері. При пологах може підхопити токсоплазмоз, який заважає дитині бути розумною, здоровою і спокійною. Даємо фітокомпозиції ГЕЛЬМІН, ГЕПАХОЛ-3, ГАСТРОТОН. І далі дивимося, які органи страждають більше, ті й намагаємось підтримати, допомогти їм добре працювати.

Але і цих перелічених ліків достатньо, щоб дитину за 2-3 місяці зробити спокійнішою і щоб вона починала говорити.

Тобто, народна медицина шукає причину виникнення аутизму — травму, запальний процес або щось інше. Приводять багато дітей після кесаревого розтину, які не можуть говорити, мають ДЦП або глухоту, сліпоту. Це через травмування кори головного мозку. У «Зеленій планеті Земної» в таких випадках застосовуємо фітокомпозицію ЛАДНИК. Якщо ще є у дитини запаморочення, то додаємо ЕНЦЕФАН.

Інколи є епілептичні напади, і не обов’язково, щоб дитину «била» епілепсія, просто дитина тимчасово на кілька секунд відключається — говорила-говорила, щось робила, а потім взяла і відключилась, застигла — це також відноситься до форми епілепсії. В такому випадку фітокомпозицію ЕНЦЕФАН ми не застосовуємо. Замість неї даємо ВАЗОНОРМ, АНГЕЛІК і ЛАДНИК, щоб дитина могла говорити.

Також є багато дітей, у яких нервова система порушена, травмована, зокрема і найчастіше зараз — через війну. Для таких дітей, для їхнього спокою, відновлення мови і розумового розвитку, ми зараз робимо чай, до якого входить маренка запашна. У чаю будуть вказані чіткі дози, щоб можна його було давати дітям без вагань.

Потрібно, щоб діти були не тільки здорові, а й розумні, і добре вчилися. На жаль, спочатку через пандемію, потім через війну, ми були змушені вчити дітей он-лайн, що погіршує якість навчання та ще й відриває дитину від спілкування з однолітками. Сприймаючи світ лише через екран монітора, дитина відділена від усього живого, від природи. Тому, там, де більш-менш безпечно, намагайтесь повертати дітей до справжнього життя, до фізичної активності на природі — це теж одна з можливостей покращити їхній фізичний, психологічний та інтелектуальний стан.

Залиште свій коментар