Поліпи та папіломи

28 грудня 2022 р.

Поліпи — це доброякісні утворення на слизовій оболонці, різні за походженням, що найчастіше ростуть на ніжці, але бувають і сидячі. Вони можуть бути на всіх слизових оболонках: в ротовій порожнині, синусових пазухах, носі, вусі, горлі, на голосових зв’язках, на шийці матки, в матці, у шлунку та кишківнику, в сечовому міхурі.

 

Поліпи можуть передувати злоякісній пухлині, проходячи шлях від аденоми до аденокарциноми; частіше це стосується поліпів в кишківнику та шлунку. Поява багатьох поліпів називається поліпозом, або поліпозною хворобою. Дуже часто ці стани мають генетичну природу і є спадковими.

До нас написала пані Тетяна, що потерпає від поліпів: «У мене поліпи в носі. Кілька разів їх видаляли, а вони ще ростуть. Що робити? Вже сили нема боротись із ними. Кажуть, що народна медицина радить закрапувати в ніс мумійо».

Шановна пані Тетяно! Ні в якому разі не застосовуйте мумійо, як і живокіст або ж алое. Всі вони сприяють регенерації, тобто поділу, росту, відновленню клітин, що може стимулювати ріст поліпів.

Дуже часто зустрічаються також папіломи. Це новоутворення, які ростуть і на слизовій оболонці, і на шкірі, на вузькій або широкій основі (ніжці). Улюбленими місцями їх розташування є шия, пахви, статеві органи, повіки, груди, слизова оболонка ротової порожнини, голосові зв'язки, миски нирок, сечоводи, сечовий міхур. Причиною папілом є папіломавіруси, яких є багато типів. Більшість папілом доброякісні, але деякі штами є онкогенними.

Видаляти механічно їх не варто, так само, як і поліпи. Бо і ті, і другі здатні розсіюватись: один видалив, а нових виросло кілька. Треба уникати також їх подразнення, травмування.

Тому краще їх не видаляти, а лікувати. В «Зеленій планеті Земної» є ПСОРЕПОЛ, ліки із цілющих рослин, які сприяють відторгненню поліпозно-аденоїдних та доброякісних утворень. ПСОРЕПОЛ гальмує процеси поділу клітин і розростання епідермальних утворень слизових оболонок та шкіри; призупиняє, а за тривалішого застосування забезпечує повне зникнення поліпів. Спочатку поліпи набрякають, збільшуються, а потім зменшуються (зсихаються) і відторгаються зі слизом чи краплею крові або просто без нічого.

ПСОРЕПОЛ допомагає позбутись поліпів, бородавок, аденоїдів, псореазу і вітиліго. Якщо в носі є поліпи, то додаємо РЕСПІРАН, а якщо на шийці матки — ФЕМІНАТ, ДІАМАНТ.

Просимо не вживати цукор — він тільки підживлює поліпи.

Залиште свій коментар
Коментарі
19.03.2023 19:47
Пізнавально

псорепол чистець неоднакові можливості?

09.05.2023 20:09
Добрий день! В мого чоловіка поліпи в кишківника і в сечовому біля вічка. Лікар каже що треба робити операцію. Що ви нам порадите?

Добрий день! В мого чоловіка поліпи в кишківнику і в сечовому біля вічка. Лікар каже що треба робити операцію. Що ви нам порадите?

28.05.2023 8:36
Доброго дня. В мене поліпи в носі, набряк слизової носа ,дихати неможливо без судинозвужуючих . Рецидивуючі, видаляла хірургічно три раза. Знову ростуть..Допоможіть будь ласка..Дякую.

Доброго дня. В мене поліпи в носі.
Слизова набрякає настільки, що неможливо обійтись без судинозвужуючих. Хірургічно видаляли три раза. Рецидивуючі.

Порадьте будь ласка, що робити.
Дякую.

09.03.2024 19:51
Олена

У мене поліп на шийці матки.Що робити?

13.03.2024 12:52
0673461092

Доброго дня, поліп на матці,колись приймала ваші препарати та позбулася кісти,зараз хочу позбутися поліпа без операції,можна замовити препарати

18.04.2024 11:40
Поліп

Якщо поліп на жовчному міхурі?

25.04.2024 0:33
Поліпи прямої кішки

Я розумію вірно, що ПСОРЕПОЛ я можу використовувати при наявності поліпів у прямій кішці? Будь ласка детальніше: доза, спосіб приготування, як довго? Щиро дякую за відповідь!