Корзина
Ваша корзина пуста.

Ревматоїдний артрит

18 ноября 2022 г.

Перший лист, що лежить переді мною, отримала від своєї пацієнтки, пані Лариси. Вона написала свій телефон і чотири слова: «Ваші флакони змінюють життя!» Після таких слів ще більше хочеться вирощувати і збирати лікарські рослини, готувати з них ліки, щоб покращувати не лише стан здоров’я, але й саме життя людей!

 

Люди, що одужали, щоразу доводять — невиліковних хвороб немає. Тільки треба спершу віднайти їх причину. І не починати лікування одразу «важкою артилерією» — хімічними препаратами, гормонами (бо вони не стільки вилікують, скільки нашкодять організмові), а застосувати ліки природні, які м’яко діють на організм, не шкодять, а навпаки, підсилюють його для здолання хвороби. Саме таким принципом керується з давніх часів українська народна медицина.

Пані Ларисі наші фітокомпозиції, які ґрунтуються на здобутках народних цілителів, дуже добре допомогли. Але лишається дуже багато недужих людей, яким потрібна наша допомога. От, скажімо, пані Катерина. Її лист сповнений болю і розпачу.

«Лікарі поставили діагноз «ревматоїдний поліартрит» і сказали, що він невиліковний. А як же жити далі? Сім’я. Город. Війна. А далі глобальні проблеми продовольчі. А хвороба диктує свої права і не хоче відступати».

Дійсно, шановна пані Катерино, хронічне захворювання погіршує життя, особливо, коли хвороба постійно нагадує про себе болем. Намагайтесь не здаватись, під час нападів залишайте суглоби в спокої і шукайте вихід. А він є!

Не вірте, що хвороба «невиліковна». Такого в природі нема. Всі хвороби лікуються і виліковуються. А ті, хто пише чи каже «хвороба невиліковна», повинні уточнювати, що у тому закладі чи у лікаря, до якого Ви звернулися, немає можливості чи засобів, які б допомогли.

Найдивніше, лікарі, які призначають курс лікування, пишуть: «причина захворювання не з’ясована». І постає питання: як лікувати, коли не знаєш причини?

В народній медицині спочатку з’ясовується причина. І якщо вона відома, то і лікувати легко.

Не злічити цілющих рослин, які лікують причини, отже, й самі хвороби! Не втомлююсь про них розповідати й нагадувати. «Зелена планети Земної» виготовляє з них свої цілющі фітокомпозиції. Для лікування ревматоїдного артриту маємо РЕВМАТИН, АРТРИТАН, БУРСИН, а для покращення кровообігу ВАЗОНОРМ.

А якщо у Вас відкладаються солі, є ще остеохондроз або подагра, то необхідно пролікувати нирки. Для цього є помічна фітокомпозиція НЕФРОЛІК.

Зовнішньо для лікування можна підключити фітокомпозиції РОЗТИРАННЯ і САНАТ. Вони допоможуть швидше зняти неприємні дошкульні симптоми.

Ось так, лікуючи причину, виліковуємо і хворобу, хоч на це може піти й немало часу.

 

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
02.06.2023 9:33
Ирина

Спасибо за информацию. Да болезни затянутые. Я даже не знаю что приобрести. Муж принимает гармоны уже 8 месяцев. Результат не очень. Я не знаю что купить. У него на ряду с ревматоидным артритом и сердце и Стома в почке, была операция с удалением мочевого пузыря, сейчас искусственный мочевой,картина. Так что даже не знаю что купить. Но суставы болят.

01.06.2024 9:02
Мирослава

Як бути з вашими ліками алко залежній людині чи можна принімати?