Свербіж по тілу

31 січня 2023 р.

Чимало людей скаржиться, що свербить шкіра на руках, ногах чи взагалі по всьому тілу. І не те що лікування, навіть діагнозу, як то часто буває, офіційна медицина поставити не може.

Так сталося з пані Лідою з Чернігівщини: «На початку осені почали чесатись ноги — легенько, а потім вже й нігтями чухала. Після ніг почали свербіти руки, груди; висипки чи вавок ніяких не було.

Лікували від алергії. Не виявили ані корости, ані екземи, ані венеричних хвороб. Психіатр і ендокринолог теж не допомогли. Життя просто нестерпне. За 2 місяця стала вразливою, плачу без кінця. Вночі спати не дає цей клятий свербіж. Шкіра така суха, аж сиплеться. Душ приймаю вряди-годи — від гарячої води тіло чешеться ще дужче, а шкіра ніби тріскатися починає.

Може печінка підводить? В організмі чогось не вистачає?»

В подібних випадках в «Зеленій планеті Земної» ми радимо ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, ПСОРЕПОЛ, АЛЕРГІН, мазі ЛІЛЕЯ або ПСОРЕАН.

З огляду на скарги, пані Лідії теж слід розпочати лікування із ГЕПАХОЛА. Ця фітокомпозиція має протизапальну дію, покращує роботу печінки (жовчопродукуючу і жовчогінну функцію), сприяє нормалізації перистальтики шлунково-кишкового тракту і, що має неабияке значення, чистить печінку від токсинів і поліпшує її функцію як очисного органу.

Необхідно приймати також ГАСТРОТОН, який відновлюєсекреторну (травну) функцію шлунка, стимулює перистальтику м’язів шлунка і кишківника. З досвіду знаємо, що такі проблеми, як у пані Ліди, бувають спричинені порушенням роботи всієї травної системи, починаючи від ротової порожнини і закінчуючи кишківником. Але найперше — тим, як працює шлунок. Інколи травлення в шлунку настільки погане, що вироблені токсини вже не можуть вивести очисні органи (печінка та нирки). Тоді цю функцію на себе бере шкіра, щоб врятувати організм. Тож без ГАСТРОТОНУ для покращення травлення не обійтись.

Коли шкіра дуже суха і тріскає, часто хвора ще й підшлункова залоза. До ГЕПАХОЛА і ГАСТРОТОНА додаємо ще ДІАМАНТ і ЗОЛОТНИК. Звертаємо увагу на те, що ЗОЛОТНИК в такому випадку треба приймати після їди. А щоб не було свербежу, який з’явився від великої кількості токсинів, до курсу лікування долучаємо АЛЕРГІН і ПСОРЕПОЛ.

У пані Лідії свербіж почався восени, але зараз вже сонечко повернуло на весну, і на перший план може вийти гастродуоденіт із панкреатитом. Тому, якщо є печія і смокче «під ложечкою» (особливо вранці натще), тобто є гіперацидний гастрит, від  ГЕПАХОЛА може бути сильне загострення симптомів. В такому разі лікування краще розпочати із ЗОЛОТНИКА і ГАСТРОУЛЬКАНУ. У випадку закрепів додати ЛАКСОН або СПАЗМОКОЛ.

Не виключено, що до всього того в організмі можуть бути присутні різноманітні паразити або вірусна інфекція. Щоб позбутися гельмінтів, застосовуємо ГЕЛЬМІН. Від вірусного ураження допомагає УРОСЕПТ. Від мікозів — МІЦЕТАН.

Звертаємо увагу ще на один дуже важливий момент. За такого ускладнення потрібно почистити не лише кишківник, печінку, а ще й кров. Тому після місяця лікування ГЕПАХОЛОМ, ДІАМАНТОМ, ГАСТРОТОНОМ, ПСОРЕПОЛОМ, АЛЕРГІНОМ, після їди ЗОЛОТНИК (або у випадку гіперацидного гастриту ЗОЛОТНИК, ГАСТРОУЛЬКАН, ПСОРЕПОЛ, АЛЕРГІН)додаємо ГЕМОСАН — для очищення крові. Людям з гіперацидним гастритом на 2 місяць ГЕПАХОЛ, ДІАМАНТ, ГАСТРОУЛЬКАН, ПСОРЕПОЛ, АЛЕРГІН, ГЕМОСАН, після їдиЗОЛОТНИК.

Якщо сумлінно приймати всі фітокомпозиції, їсти здорову їжу (переважно рослинну), ні в якому разі не вживати солодощів й напівфабрикатів, рухатись якнайбільше, за місяць—два свербіж мине.

З-поміж багатьох пацієнтів пам’ятаю чоловіка, в якого були налиті ноги, шкіра виглядала жахливо, свербіла, була потріскана. Лікувався тривалий час в поліклініці — результату ніякого. Вже на першому огляді з’ясувалось, що хвора підшлункова залоза. Був запропонований такий курс лікування: ГЕПАХОЛ, ДІАМАНТ, ГАСТРОТОН, після їди — ЗОЛОТНИК (по 5 крапель з двома ложками теплої води). Коли відновилась робота підшлункової залози — зник свербіж, шкіра стала нормальною.

Подібний курс лікування потрібен і чоловікові пані Тамари з Києва, в якого «дуже чухаються руки — від плечей до пальців, аж роздирає всю шкіру».

Отже, свербіж може бути симптомом багатьох негараздів в організмі. Щоб з’ясувати причину, потрібне обстеження й індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також комплексний курс лікування. Якщо людина сумлінно виконує всі приписи, дотримується порад наших фахівців, вона зможе не лише позбутись свербежу, а й оздоровити весь організм.

Залиште свій коментар