Кіста Бейкера

27 червня 2023 р.

Із таким захворюванням як хвороба Бейкера в «Зелену планету Земної» звертаються люди нерідко. От, наприклад, пані Катерина (60 років) так описує свої поневіряння: «Спочатку опухло і заболіло під лівим коліном, коли сяду. Та турбувало не сильно. Рік пройшов, а воно все не проходить, поболює. Пройшла чотирьох терапевтів і хірурга. Ніхто діагноз не поставив, кажуть, що це вени, потрібно розтирати мазями, носити еластичні бинти або гольфи. Литка болить, а на дотик відчувається наче вена і вузлики. Через день-два біль проходить. Травматолог поставив діагноз: лівостороння кіста Беккера. Рекомендував оперативне лікування в плановому порядку. Чи можна обійтись без операції?».

Оскільки це кіста, то операцію робити не радимо. Застосування фітокомпозицій «Зеленої планети Земної» Кістолік і Бурсин дає гарні результати — кіста розсмоктується.

Кіста Бейкера (Беккера) — це м’яке ущільнення під коліном, результат запального процесу або травми міжсухожильних сумок. Ознаками кісти є припухлість підколінної області, набряк, біль при згинанні-розгинанні коліна, обмеженість руху, напруженість коліна від стояння. Це вторинне захворювання, тобто виникає у разі існуючих патологій колінного суглоба (артриту або артрозу). Тому й розпізнати його досить складно.

Значно збільшившись, кіста може розвинутися в хронічний набряк колінного суглоба. Це супроводжується порушенням кровообігу (онімінням тканин, поколюванням, судомами тощо), може ускладнюватися тромбозами і тромбофлебітами.

Розтирання мазями від венозного застою не допоможе. Робити операцію — ще гірше, оскільки видалять вени. Тоді кров має знайти нове русло, інші судини, які б постачали кров до нижніх кінцівок. Кровообіг має бути нормальний, інакше людина не зможе ходити — почнеться облітерація. Найперша порада — не вживати солодкого і пити ліки, які покращать кровообіг і одночасно зроблять стінки судин еластичними. Нормалізувати кровообіг і відновити судини допоможе Венолік.

Тривалі спостереження доводять: коли набрякають ноги, порушується кровообіг — хворі підшлункова залоза (аж до цукрового діабету) та серце. Тож пропонуємо Діамант для підшлункової, Міокардин для серця, Нефролік від набряків.

Одним із засобів народної медицини від кісти Бейкера є настоянка золотого вуса.

 

Настоянка золотого вуса

Пагони, листя і стебла покласти у літрову банку, залити горілкою і тримати в темному прохолодному місці. Через 3 тижні настоянку процідити і вживати всередину по 10 крапель 2-3 рази на день. З вижимків робити компреси.

Застосовують і мазь із домашнього калачика (пеларгонії, або герані запашної), на ніч роблять компреси зі спиртової настоянки прополісу (1:10) або лопуха і чистотілу.

Мазь із калачика (пеларгонії)

Ретельно подрібнити листя й потовкти зі свинячим салом (по 1 ст. л.). За 2 год. до сну 10 хв. втирати мазь під коліно, потім вкутати вовняною тканиною.

Компрес з лопуха й чистотілу

Листя лопуха і чистотілу подрібнити, отриману кашку прикладати до хворого коліна на ніч, обгорнути плівкою і вкутати вовняною тканиною.

 

Можна насушити листя цих рослин на зиму і застосовувати у розпареному вигляді.

Залиште свій коментар